690 SMR

discovery

New member
Ima li ga tko?

kakve su peformanse tog jednocilindraša?

vrijedi li to kupiti
 
Ima ga frend iz Sesveta samo model SMC, ja sam ga vozio cijeli dan (dok je on bio na službenom putu hehe :mrgreen:)


Motor je san snova oduševio me u svakom pogledu, ima drugu mapu i Wings titan auspuh. Odlično ide, koči bolesno jako je lagan za tu klasu on ga je vagal u firmi bez goriva ima 136kg šta je pero kategorija naspram recimo XTXa koji ima 180kg.


Sic izgleda jako tanak al nebi reko da je neudoban napravio sam 150km bez problema valjda stvar navike... :)


Jednostavno motor je stvarno nešto posebno, ima AH u seriji tako da slide i više nego lagan i sam pada, a motor puca od snage iz svakog kraćeg zavoja me ispucavao na zadnji stvarno čupa ruke, odvaja i trećom kad mu pogodiš gas... samo ja nebi ni SMC ni SMR nego Enduro 690 R he he...

Uglavnom ako imaš love KUPUJ (y)
 
Ako ti se sviđa i ako ti odgovara cijena,kupi!
Tu će ti ekipa svašta "nadrobiti" tako da nećeš znati kako se zoveš,a kamoli
jel valja motor.
 
smc je drugi par opanaka ...

a smr je max opremjen šmensi fensi poslasticana kao npr. radialna pumpica kocnice , rama u narančastoj boji , al felge i tak ...
 
jel to misliš na ovoga? http://www.ktm.com/690-Supermoto-R.100197.0.html

SMR je 450…

meni osobno ružan dozlaboga i teži od SMC-a

ali to su ti sve isti agregati, lc4, ne možeš faliti, super motori

osobno, SMC (y)
 
redikul said:
jel to misliš na ovoga? http://www.ktm.com/690-Supermoto-R.100197.0.html

SMR je 450…

meni osobno ružan dozlaboga i teži od SMC-a

ali to su ti sve isti agregati, lc4, ne možeš faliti, super motori

osobno, SMC (y)
ima smr 450,mislin cak 570, 690,990
 
kak se zeme. koliko ja znam SMR je čisto natjecateljski i manje su zapremnine, samo za trke.

a ovi ostali su supermoto-r, dakle cestovni. sad možda to netko skrati kao supermoto-r da je smr. isto kao i kod SMT-a

ne znam :misli:
 
Da tu se govori o 690 supermoto R, ja sam vozil SMC. Kojeg god da uzmeš nebitno svi su izvrsni... (y)


 
redikul said:
kak se zeme. koliko ja znam SMR je čisto natjecateljski i manje su zapremnine, samo za trke.

a ovi ostali su supermoto-r, dakle cestovni. sad možda to netko skrati kao supermoto-r da je smr. isto kao i kod SMT-a

ne znam :misli:
ti nazivi definitivno zbunjuju
nekad je bio smr i to je bio kako si rekao 450 ... znaci hard sm ...

a sad je smr , skraceno od suepermoto r , oznaka za opremljeniji cestovni 690 ...  premda postoji i dalje smr 450

dakle uz oznaku treba obavezno staviti i broj   :mrgreen:  kao što u naslovu teme i piše  (y)
 
redikul said:
jel to misliš na ovoga? http://www.ktm.com/690-Supermoto-R.100197.0.html

SMR je 450…

meni osobno ružan dozlaboga i teži od SMC-a

ali to su ti sve isti agregati, lc4, ne možeš faliti, super motori

osobno, SMC (y)

690 SMR da to je taj, ima mi jedino ružan položaj auspuha,ali ima dobru cijenu ;)neznam kako se kreću polovni
 
discovery said:
690 SMR da to je taj, ima mi jedino ružan položaj auspuha,ali ima dobru cijenu ;)neznam kako se kreću polovni
Pratim vec nekoliko mjeseci i nema ni jednoga  :(
Bio je prije ljeta jedan Prestige (tako se prije zvao SMR) i trazio je 48tkn za 2006/07 sa 6000.
Ima mislimdva obicna SM za 60tkn :shock: :shock: (je da imaju Akrape, ali za te novce je sad novi u Spici  8))