7 dana 7 drzava

poznati restoran u Bratislavi(nisam usao)
 
Evo me u Madarskoj,vinjeta se  ne ljepi se na motor.
Putna brzina dosadnom ravnom Mađarskom 140 a i potrosnja nije loša  332 km s 16 litara.
 
dosadna ravnica Prema Budimpesti
vjetrenjace u Mađarskoj :misli:
koliko sam se vozio nisam primjetio da su se uopce pomakle

 
Dosao do Budimpeste ali nikako da se umorim,pa krenem lagano prema Lijepoj nasoj.
Vidim nema potrebe za odmorom i ravno u Gradisku nakon 1050 km i 12 sati.

Naravno ćeka me moj anđel.

Prosao kroz Sloveniju,Austriju,Ćesku,Poljsku,Njemacku,Slovacku,Mađarsku i stigao s medenog mjeseca.


Zena pita gdje ces mene voditi na godinu …..ne brini draga sve sam vec isplanirao…..

 
Elias said:
Ajde baci ovdi jos samo tvoj osobni test Gilere, kako si ju dozivio,
na ovakom putovanju si ju upozna u detalje.

ne bi htjeo da rasprava ode u smjeru o mom motoru,jer sam dosta vec pisao o tome.
htjeo bih da uzivate u slikama.
dvoumio sam se 4 mj da li da pisem uopće putopise ovdje na forumu,je na proslom putopisu bilo je pametnjakovića koji su podjebavali.
dosta truda je ulozeno u putopis,pisanje,smanjivanje slika a najvise slikanje.
kao sto vidite dosta slika je slikano s motora.
pa koji k.... ce mi ceste na slikama ali slikam ih iskljucivo zbog vas da vam probam docarati kakav je put.
ne moram napominjati slikanje s jednom i voznju s drugom rukom..

ima tu dosta punika koji si takoder daju truda pisu,slikaju i sve nam to lijepo prezentiraju.
volio bih da se vise pisu putopisi jer ljudi se voze ,ali ne da im se pisati,slikati,prebacivati......


MOTOR GP 839ccm
da mi je netko prosle godine rekao da cu voziti "skuter" ili nazovite ga kako hocete kladio bi se u ruku da nista od toga.
s dragstarom smo draga  i ja u 5 g napravili 54 000 km
htjeo sam kupti gs f800 gs ali nigdje nisam mogao sjesti na njega a kamoli napraviti 150 m.
ljudi koji voze f 800 kazu da nisam pogrijesio i da je sigurno gp udobniji.
za ostale putne motore sam nizak ili su bolesno skupi.
s gp-om sam odusevljen 17 000 km od prosle godine.
potrosnja ti je gore prikazana na slikama.
koristim ga svaki dan za sve moguće poslove po gradu,za sto prije nikad nisam vadio motor van.
udoban je da nakon sto sam se vratio iz Poljske u jednom danu mogao bih nazad.
s zenom sam znao napravititi 920 km u danu da nije ni osjetila,90 posto putovanja idem s njom i ona je odusevljena.
kacigu i jaknu jos nisam ocistio jer musica nema(veci vizir od orginalnog).
ima snage koja je sasvim dovoljna, putna brzina 140 a krajnja preko 200 po gps-u.
bočni koferi,zadnji kofer i prostor ispod sica, daju mi prostora za stvari koliko pozelim.
kvarova nema
motor za duge ture i motor za svakodnevnicu........
eto ukratko to je to :mrgreen:

podsjetnici sa putovanja s njim sto sam pisao.


http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,219031.0.html

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,227944.msg3660986.html#msg3660986

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,228809.0.html

 
Odlichno, skroz dobar i sazet osvrt. A sa podjebavanjima moras rachunati na ovom forumu.
Svako dobro....  (y)
 
puno je to truda, znam kad sam ja pisao moj putopis od 14 dana :)....

potrošnja ak sam dobro preračunao ti je malo ispod 5l....tj. kod onog  tankanja 4,86 l/100 km...to je ok :)

ma samo nek mi pišemo i slikamo a drugih, kojih je volja, nek pametuju i podjebavaju.....mene to ne dira ni najmanje :)) ...kad bi oni znali kakav je to osiječaj.....biti nekoliko tisuća km daleko od doma a na skuteru (odnosno motoru), kako ko :)
 
super putopis, i hvala što si ga podijelio sa nama, također na zadnjoj slici se može vidjeti koliko je taj GP zapravo velik, a ovaj putopis mi je samo dao do znanja koliko je kvalitetan, mnogima koji kao ja misle da se na takva putovanja ne ide sa (maxi) skuterima si otvorio oči...

zapad kao zapad, lijep, zanimljiv, čist, skup, nek ste stigli živi i zdravi nazad

(y)
 
Odličan putopis i lijepe slike! A oni koji podje..... oni obično naprave 50ak km motorom od kuće! Tak da se na njih ne treba niti osvrtati! (y) (y) (y)
 
Weller said:
Odlicno!  (y)
Cekam nastavak. Lijepo se podsjetit na Euro.
Btw o kojem modelu IXS-a se tocno radi?

Ne znam koji je model,moje i zenino sve komplet hlace i jakne oko 5000 kn
Mislim da je model Evo.
A da vidis kako tek zimska podstava grije.....na 12 stupnjeva nije ..zima.
Stavio sam je  1. Puta kad sam isao nedavno na Vlasic.
 
Svaka čast i počast, GP je stroj k'o stvoren za ovako nešto! I tako treba, vozit' se, slikavat' i pisat', bravo Vlais!
 
superiška putovanje  (y)
Nego ajd ak ti nije bed baci neku statistiku , ono kolko okvirno para za tak nešto .
Možda nije pristojno pitati al reko da probam  :mrgreen: