7. susret maxi skuteraša 29/30. 09 2012. Rab

Status
Not open for further replies.
Antemax said:
Dobar! Drugi put kad ideš na forum udri prije po sljivi...hehe
(y) Pošteno! Ono crveno na avataru je, što? Dobro izgleda.
@ stipe_zd: naravno da si dobrodošao. Pa vidi slike, k'o da nas Pjađo sponzorira! (da bar)  :misli:

Admin, ajde lockaj ovo pa da otvaramo novi thread: 8. susret maksi skuteraša Kočevje, SLO.
 
djuka007 said:
Interesantan neki taj 13. Tmax meet... U istom terminu, u istom mistu, na istom otoku i još vam ga organizira isti organizator kao i onaj maxi skutera. Jeb@ me pas ali meni se čini kao da je to isti susret. Samo ja to ne kužim jer ipak na vozim njegovo visočanstvo. Mislim da je dovoljno rečeno o ovoj temi pa se barem ja za sad iz nje povlačim.

Što se tiče kave u St-u uvijek sam voljan baciti drugog u trošak (naročito ako je iz sekte), a evo i kokretnog prijedloga, ujutro krećem  iz Šb-a za Međugorje i mislim stati u Makarskoj na sat dva na neki ručkić ili sl. Ako ste za đirić ili kafendisanje u Ma tamo sam oko ručka. Samo bolja polovica je sa mnom pa će i vožnjica biti turistička da se ko ne naoštri prerano...
Nazalost ja ne mogu.
Samo ST ali bar koji dan prije da se uspijen izorganizirat(citaj privolit zenu da me pusti) :mrgreen:
 
Maxi pozdrav, mislim da je sve rečeno i da se više nema što reći , a da bi ostalo u granicama pristojng. Ne želim ovdje iznositi svoje stavove i razloge zbog čega je do ovog došlo, oni koji su upućeni u cijelu priču od početka ( Ožujak 2012, Zagreb ) znaju što je bila namjera cijele priče oko Raba. Stoga svima puno sretnih kilometara i druženja u narednoj sezoni.
 
Status
Not open for further replies.