748 vs 749

Status
Not open for further replies.

ronny

Active member
trebam info o tome dali paše bez izmjene elektronike mašina od 749 na 748.naime trebam na 748 mjenjat getribu a pronađena je mašina od 749 pa bi promjenio sve skupa da ne rasturam mašinu ak nema potrebe a i nisam siguran jel getriba iz devetke ide u osmicu onak plug play.
 
Nisam baš siguran jer te male nisam nikad imao ali ovako napamet bih rekao da ne paše.
 
nisam niti ja siguran pa zato pitam jer znam da je razlika u mašinama u broju ventila i tak nekim kerefekima a i čovjek koji bi trebao dobavit tu mašinu od 749 nezna niš o tome al ima tu mašinu.usto on je njemac pa se ja baš najbolje i ne razmem s njim jer mu neznam objasnit prek telefona kaj da gleda i mjeri.ima tu dost dečkiju koji bi mogli znat pa bum pričekal. (y)
 
Getriba pase, a 748 ima tri tri vrste potpuno razlicitog ubrizgavanja, pa ne vidim razlog da nebi i cetvrtaa verzija radila, ne idealno zbog drugih karaakterustika masine, ali bi nradila.
 
hvala na odgovorima jer sad pasala il ne mašina je poslana i dolazi za koji dan.nekaj budemo pripasali il mašinu ili getribu. (y)
 
I jel paše?
 
trenutno su obje u djelovima u staroj kaci za trop,dok se dobro nakisele onda bumo išli štundirati kaj kam paše... :mrgreen:
 
ronny said:
trenutno su obje u djelovima u staroj kaci za trop,dok se dobro nakisele onda bumo išli štundirati kaj kam paše... :mrgreen:
Pritisni kupus s time!
 
sumnjam da to sve paše, možda gdiješim ali getriba ne paše iz 9 u 8, no možda griješim. Imati 749 mašinu i moći je ugurati u 748 a ne u gurati je ludilo, to je daleko daleko bolji motor po svim parametrima, pogotovo glede trajnosti i kavlitete. Možda si se zaletio kupnjom bez da si sve doboro provjerio. ALi želim ti uspjeh, bar da opet pokreneš stroj.
 
motor je složen i sve šljaka.djelovi su stavljeni od monstera 750. (y)
 
ronny said:
motor je složen i sve šljaka.djelovi su stavljeni od monstera 750. (y)
otkud sad monster 750 a bilo je pitanje 748 i 749? :misli: daj polako napiši što od kuda i gdje...  :mrgreen:
 
nemam draž jer to nije bio moj motor,kaj mi je gazda donesel to sam metal vnutra i pasalo je  (y)usput gdje si bio u subotu navečer(falio si nam na partiju).
 
ronny said:
nemam draž jer to nije bio moj motor,kaj mi je gazda donesel to sam metal vnutra i pasalo je  (y)usput gdje si bio u subotu navečer(falio si nam na partiju).
Imaš PP...
 
Status
Not open for further replies.