8. susret maxi skuteraša 25/26. 05. 2013. Kočevje (Slo)

I ja i ja ali ovaj pur full pansion. Cak i od petka do nedjelje.
Alo Rabljani ide li se?
Mogao bi vas skupiti uz put...
 
primamljivo (y)
cak i datum odgovara ali zena me nece pustit.
to je sigurno ka u banci :( :( :(
 
seki22 said:
primamljivo (y)
cak i datum odgovara ali zena me nece pustit.
to je sigurno ka u banci :( :( :(
Seki idemo!
Zena nije problem,znam ljude koji je odrade za soma eura i ne tlaci te vise
 
djuka007 said:
I ja i ja ali ovaj pur full pansion. Cak i od petka do nedjelje.
Alo Rabljani ide li se?
Mogao bi vas skupiti uz put...

nikad bio nit ćemo ić....  :mornar:
moreš me pokupit eventualno do Rijeke,..da ovom armonikašu strgam armoniku.... :njanja:..  :chainsaw:
 
Pozdrav djuka007, long time no see! Javi se u prolazu kroz RI. :)
Btw, gdje se može vidjeti popis svih lokacija njihovih prethodnih meetova, zbunjuju me brojevi, šesti pa osmi! Ili oni uračunaju i naše?
 
Šarafar said:
Pozdrav djuka007, long time no see! Javi se u prolazu kroz RI. :)
Btw, gdje se može vidjeti popis svih lokacija njihovih prethodnih meetova, zbunjuju me brojevi, šesti pa osmi! Ili oni uračunaju i naše?

Naravno da se javim ali nikako da me put zadnjih mjeseci navede u tvoje krajeve.
Ne znam tko su oni, a tko mi ali u ovoj temi ima meetova koliko hoćeš samo vrti malo u natrag.

koma1 said:
nikad bio nit ćemo ić....  :mornar:
moreš me pokupit eventualno do Rijeke,..da ovom armonikašu strgam armoniku.... :njanja:..  :chainsaw:

Ko te ne zna ptico rugalico...  :nediraj: Nego spremi se ti za naš meet 02.02.13 ako ti što nije jasno pitaj Damira...
 
@ djuka007: Protokol je: pripremi makinju, dobru volju i nešto para, ostalo riješimo u hodu vožnji!  :021:

(Edit: "njihovi"-SLO meetovi, "naši"-HR meetovi. Ma nije bitno, svi smo jedna ekipa, samo me zanimalo gdje su do sada sve bili SLO meetovi? Za HR se zna: 1. Osijek, 2. Rab, 3. TBA)
 
Šarafar said:
@ djuka007: Protokol je: pripremi makinju, dobru volju i nešto para, ostalo riješimo u hodu vožnji!  :021:

(Edit: "njihovi"-SLO meetovi, "naši"-HR meetovi. Ma nije bitno, svi smo jedna ekipa, samo me zanimalo gdje su do sada sve bili SLO meetovi? Za HR se zna: 1. Osijek, 2. Rab, 3. TBA)

3. TBA
:misli: : :shocked: :misli:
 
@ Milanche: zbrojio si dva i dva iz potpisa! :grin:
(Ili si primjetio da Rijekom prometuje novi bijeli Autotrolejev autobus?  :LOL: )

@ djuka007: :misli: TBA?
"To Be Anaunced"
Iliti:
"Bit ćete pravovremeno obaviješteni" (što će reči-zasad nema planova ni kada ni gdje).  :sad:
 
Evo da malo dignem temu.
Ja sam za, vjerojatno samo subotu al dovoljno da pozdravim veselu ekipu i stare drugove.
Detalje se bumo dogovorili na vrijeme, moram probuditi ZG maxi ekipu, svu trojicu  :LOL:
Se vidimo.  (y)
 
Maxi pozdrav!

Maxi prijatelji iz SLO su objavili program , te ga prenosimo za one koji razmišljaju o dolasku na meet:

  PETAK  24. Svibnja 2013.

-okupljanje učesnika 12:00 do 21:00 h u hotelu KOVAČ  Sela 5 1337 Osilnica http://www.hellotourist.net/sajatlap.php?  nyelv=2&ID=20277_HOTEL-KOVAC+Kocevje+Hotel
- smještaj po sobama
- večera je okvirno oko 19:00 sati ( juha od gljiva, pečenka, prilog krumpir i salata )
- cijena večere  8,50 eura/osoba
- druženje do koliko ko izdrži

SUBOTA  25. Svibnja 2013.

- 11:00 sati okupljanje ispred hotela
- 12:00 sati neka vrsta doručak-ručak druženja
- 15:00 MAXI picnic (ovo će se Patkici najviše svidjeti) uz društvene igre (po programu organizatora)
- 20:00 druženje do kasnih sati

  NEDELJA 26. Svibnja 2013.

- 08:00 doručak
- 09:30 okupljanje ispred hotela
-10:00 odlazak na panoramsku MAXI vožnjicu (Osilnica, Medvedje ride, Borovec, Kočevska Reka, Štalcerji, Kočevje, Kočevsko jezero),
-13:00 ručak (paprikaš)
  po završetku odlazak kućama

  CIJENIK:

Dvokrevetna soba sa doručkom (samoposluživanje)– 25,00 €/osoba

Višekrevetna soba sa doručkom (samoposluživanje) – 19,00 €/osoba,

MAXI piknik – samoposluživanje, desert, salata bar - 12,00 €/osoba,

korištenje bazena je uključeno u cijenu noćenja.


PRIJAVA I REZERVACIJE

- zadnji dan za rezervaciju 04.05.2013.

Prilikom prijave potrebna je uplata akontacije u iznosu 20% na račun hotela.

NAŠ DOMAĆIN:

Hotel in športni center Kovač
Kolpa d.o.o.
Sela 5, 1337 Osilnica

Mobil: 00386 41 652 048
Tel: 00386 1 8941 508
Fax: 00386 1 8941 655
www.hotelkovac.com

TRR GOSTITELJA:
SI5602320-0010614327, NLB d.d.
BIC-SWIFT CODE LJBASI2X

Sve o temi možete pratiti ovdje na forumu kaoi na face-u MAXISCOOTER HRVATSKA, te na www.maxiscooter.si

 
SUSRET NA OTVORENJU MAKSI SKUTER SEZONE -  »KOČEVSKA 2013«  25.- 26.05.2013

Susret če se održati u opštini Kočevje i Osilnica. Nači čemo se u Osilnici (tačnije kod Hotela Kovač). Glavni deo susreta počinje u subotu 25.5.2013, u 11. sati, sljedi laki ručak (samo supa/juha). Zatim sljedi "MAXI piknik". Što se podrazumeva, da čemo se družiti uz društvene igre (radi zabave naravno) te kad se "umorimo" sljedi hrana sa roštilja. Sve če se održavati na jednom mjestu (uz Hotel Kovać), gdje čemo se družiti do kasnih nočnih sati. U nedelju sledi kratka panoramska vožnja po okolini i ručak na Kočevskom jezeru, gde naš maxi susret i završava.

Vrjeme susreta je postavljeno tako, da možete doči bilo koji dan, za one od daleko je petak pravi dan za put, subota za MAXI provod i nedelja za povratak kući. 

Dobro nam došli i se veselimo vašeg dolaska!

U ime MaxiScooter.Si ekipe vas sve lepo pozdravljamo u nadi, da se uskoro i vidimo!

p.s.
Sve info čemo objaviti na naši MaxiScooter.Si stranici i sve dileme rješti na forumima... :D
 
Jutros potvrđeno, dvojac iz Šb-a kreće u petak 24-tog u popodnevnim satima. Ako  se tko iz Dalmacije ili negdje drugdje uz put želi pridružiti, dobrodošao je. Planirani put je Šb, Senj, Rijeka i dalje uz brdo.