'88. Kawasaki KMX 200 winter project

Super izgleda.
Ja imam kmx 125 i za zafrkanciju više nego dobar motor.
 
  • Like
Reactions: BeLa-Vg
Di si nabavil gume za vilicu?
Jel imaš na deklu za kontrolu ulja?
Hvala
 
Solo sam radio model i printo.
Cinčanje ti radi Vep hidraulika, ali ne radiona u Vrapču gdje su lajtunzi, već na Medarskoj gdje je galvanizacija.

Da li radiš i uslužno printanje? Imam jednu kazaljku na km satu od motora... Može i pp.
 
Ma jasno mi je da je to podatak za napraviti samoubojstvo, ali bilo bi fora znati koliko smo ludi.

Ma zapravo i nije toliko radi toga jer to košta, nego ja osobno jednstavno ne vodim takve evidencije.
I da me sada iskreno pitaš koliko sam dao novaca za sve, ne bih ti znao reći. Samo KIPS ventile sam vjerojatno platio kao polovicu KMX-a.
Znam da nešto trebam odradit ili kupit i jednostavno to odradim. Platim i zaboravim. Bitno mi je da je rješeno kvalitetno. (y)
 
Ma zapravo i nije toliko radi toga jer to košta, nego ja osobno jednstavno ne vodim takve evidencije.
I da me sada iskreno pitaš koliko sam dao novaca za sve, ne bih ti znao reći. Samo KIPS ventile sam vjerojatno platio kao polovicu KMX-a.
Znam da nešto trebam odradit ili kupit i jednostavno to odradim. Platim i zaboravim. Bitno mi je da je rješeno kvalitetno. (y)
Sve jasno. A ovo fakat izgleda kvalitetno (y).