900rr

streetfight

New member
mjienjeo sam lanac u masini i nisam siguran kako sve to namjestiti pa ako netko zna kako postaviti one oznake
 
streetfight said:
mjienjeo sam lanac u masini i nisam siguran kako sve to namjestiti pa ako netko zna kako postaviti one oznake

A kak si ga skinul ak prije nisi oznake namjestil  :misli: :shock:
 
Pitbull said:
A kak si ga skinul ak prije nisi oznake namjestil  :misli: :shock:
e kad svatko misli da je majstor,i onda ti kupi polovan motor :misli:

 
streetfight said:
mjienjeo sam lanac u masini i nisam siguran kako sve to namjestiti pa ako netko zna kako postaviti one oznake
Ni slučajno nemoj na blef zavrtit radilicu ..... PRONAĐI MAJSTORA DA TI TO NAPRAVI !
 
svako danas otvara mašine  :misli:
 
Jeli ima netko tko moze usput postat koju sliku iz manuala ili objasnit ukratko ako zna,konkretno za 900RR-a,kako se poravnavaju sve tri oznake,di su sinjali i kako se fazira sve skupa...
 
Banditos said:
Jeli ima netko tko moze usput postat koju sliku iz manuala ili objasnit ukratko ako zna,konkretno za 900RR-a,kako se poravnavaju sve tri oznake,di su sinjali i kako se fazira sve skupa...
SUTRA ČU TI TO DETALJIRAT ALI SVEJEDNO AKO NISI VIČAN S TIM STVARIMA POTRAŽI MAJSTORA....jebiga sad mi se neda brisat velika slova...
 
zvonko situm said:
SUTRA ČU TI TO DETALJIRAT ALI SVEJEDNO AKO NISI VIČAN S TIM STVARIMA POTRAŽI MAJSTORA....jebiga sad mi se neda brisat velika slova...
na mom GTI-u sam sam napravio generalku,portao i ispolirao kanale glave,reparirao getribu i smanjio omjere,i odvidao i zavidao svaku vidu na njemu barem 2 puta ;) znaci..nisam tudum,znam radit (nadam se ;) ),samo trebam smjernice,jer oko motora nisam radio nikad puno...do sada  (y)
PS. 900RR ima primarni i faz? ...right?
 
Bolje da ti ja ne objašnjavan jel će me ŠILE ionako zasjenit  :jesus:  :mrgreen:  :LOL:
nego na koliko km treba mjenjat lanac ako dosta trzaš motorom ovako ko ja  i kolko novaca košta  :misli:
 
paky said:
Bolje da ti ja ne objašnjavan jel će me ŠILE ionako zasjenit  :jesus:  :mrgreen:  :LOL:
nego na koliko km treba mjenjat lanac ako dosta trzaš motorom ovako ko ja  i kolko novaca košta  :misli:
ja to po staroj dobroj mjeri ;) pogonski kad se istegne,a faz,kad pocne klapat ;) (y)
set sa natezacem i ostalim za 900rr-a dodje oko 2000 kuna
 
Banditos said:
Jeli ima netko tko moze usput postat koju sliku iz manuala ili objasnit ukratko ako zna,konkretno za 900RR-a,kako se poravnavaju sve tri oznake,di su sinjali i kako se fazira sve skupa...

Moram malo porkomentirati.
Rastavio sam skoro sve sto postoji na svijetu (eto jos nuklearni reaktor nisam, ali znam o njemu sve, bar o Krskom) i u fazama mojih popravak uvijek je dosao trenutak kad treba zvati majstora :mrgreen:   (fala bogu kroz godine, sad sam ja taj kojeg zovu 8))
 
streetfight said:
mjienjeo sam lanac u masini i nisam siguran kako sve to namjestiti pa ako netko zna kako postaviti one oznake
Ne dirati više, zvati majstora.
 
Banditos said:
ja to po staroj dobroj mjeri ;) pogonski kad se istegne,a faz,kad pocne klapat ;) (y)
set sa natezacem i ostalim za 900rr-a dodje oko 2000 kuna

sa španerom i vodilicama možda čak i malo više...ja sam mjenjao samo lanac i ako se dobro sjećam bio je nekih 700-tinjak kn...
 
bruno said:
sa španerom i vodilicama možda čak i malo više...ja sam mjenjao samo lanac i ako se dobro sjećam bio je nekih 700-tinjak kn...
kako lanac klapa  :misli:  :mrgreen:
 
cekamo zvonka ;) (y)
Bruno: e..nije jeftino,sta je je,ali ne mjenja se to svaki dan,pogotovo na Hondi ;),pa isprsis se jednom kako treba,pa si miran...
 
a šta se mora mora se...nisam bio u mogućnosti sve mjenjati iako je preporučljivo, al sam bar stavio original, ali lanac je odradio poso...=)