99 racing school

Ovako nešto sam čekao jako dugo ali nažalost nemam s čime ići  :(
No ideja je za svaku pohvalu i nadam se da ce će živjeti još dugo vremena  (y) (y) (y)
 
Pohvalno, pogotovo jer sve više ljudi dolazi vozit na grobnik a nema pojma o ničemu, koju smjesu guma u kojim uvjetim i na koliko se pumpaju.
Sad će napokon moći doći do prave informacije i to od pravog stručnjaka jer sigurno da gospodin profesor Kec o grobniku apsolutno zna sve.
Zna na čemu i kako se tamo može doći do vrhunskih rezultata. Inače popularan deda je na AA-adriji 08.2007 vozio sve krugove 1.32,xxx tako da zna o čemu priča.
Nadam se da će projekt uspjet i želim mu puno sreće. 
 
Pohvalno, pravi profesor, treba to probat... (y)
 
akcija za svaku pohvalu, samo neka zaživi kako treba  (y)
 
Dobio sam dodatne informacije i okvirne cijene, kao i način rada ali ne bi sad ni o tome dok ne bude službeno jer bi mogao nešto krivo interpretirati pa da ne dođe do zabune. Uglavnom, škola bi se bazirala na 1-3 polaznika, za sad na svojim motorima, a to može biti bilo tko: od potpunih početnika, povremenih rekreativaca pa sve do trkača kojima bi trebala pomoć. Dio koji me je naviše bunio, onaj o Kecovom "svakodnevnom angažmanu" je točan. Sve u svemu, kao i obično u njegovom slučaju, priča je vrlo kvalitetno zamišljena. Vrlo skoro ćete o svim detaljima, popraćenim cijelim programom u foto obliku, moći pročitati na stranici kad naš Šokre odradi školicu.  :jesus:
Još jedan meni vrlo bitan detalj, koji će većini biti nejasan ili nezanimljiv ali pojedinci će shvatiti o čemu pričam  8) , Kec je cijelu konstrukciju i izvedbu odradio sam, bez dežurnih grobničkih pomagača i promotora. :mrgreen: :mrgreen:
 
Ovako nesto sam odavno prizeljkivao_Od pravog trkaca prave stvari naucit za Grobnik.Sve pohvale i sretno sa projektom. (y)
 
ajmo polaznici da vas čujemo......kakva su iskustva i dojmovi
 
suomy said:
ajmo polaznici da vas čujemo......kakva su iskustva i dojmovi

Svi hvale ideju, ali niko se nehvali da je skolicu i probao :( :( :( :(

Prvom prilikom odo probati, pa kako mi bude :wink:
 
Pohvala za Keca , samo da što duže traje....a nadam se da će postati trajna stvar na grobniku....uostalom koliko nas samouka vozi po cestama a tek kvazi-trkača i neiskusnih vozi po grobniku i općenito cestama tako da bi po svojoj prilici trebao uspjeti, ...ako ništa drugo podignut će ozbiljnost i respekt prema stazi kad je već racing school, dakle trkaća škola.
Nebi bilo loše da jedan tečaj održi i za trenutno aktivne vozače i to od ovih manjih  pa do ovih najjačih klasa.... kako se većina vozi bilo bi  popravaka vremena i to već jako brzo.

Ako se upišem ,garant će Kec izgubiti živce .....i zatvoriti firmu ... :LOL: :LOL:

 
Sip said:
Svi hvale ideju, ali niko se nehvali da je skolicu i probao :( :( :( :(

Prvom prilikom odo probati, pa kako mi bude :wink:
cuo sam da Kec prima samo one kaj postuju prometnu muriju  :misli:

znaci ti nemres :shock:

:LOL: :LOL: :LOL:
 
Bio sam prosli tjedan u skoli kod Keca ,,  (y) (y) sve 5 ,, mislim da je bas tako nesto falilo na grobniku,, da jedan iskusniji vozac prenese malo iskustva na nas novopecene,i da upotpuni (dosta jadnu )ponudu grobnika , dobro je sto kec ne pila previse sa teorijom ,, nego se baca odmah na stazu,tako da smo se bas dobro izvozili a bogami nesto i naucili ..Dobro program vjerojatno ovisi i o kalibru vozaca s kojima radi,,ja sam dosta gore na pisti tako da vidim ,covijek dosta radi i individualno s ljudima ,, po meni je to  najbolje ulozena lova,,. Ja sam zadovoljan ,, jest da mi je duzan jos gir ali to cemo rijesiti ovaj tjedan :mrgreen:,,
 
mars said:
Bio sam prosli tjedan u skoli kod Keca ,,  (y) (y) sve 5 ,, mislim da je bas tako nesto falilo na grobniku,, da jedan iskusniji vozac prenese malo iskustva na nas novopecene,i da upotpuni (dosta jadnu )ponudu grobnika , dobro je sto kec ne pila previse sa teorijom ,, nego se baca odmah na stazu,tako da smo se bas dobro izvozili a bogami nesto i naucili ..Dobro program vjerojatno ovisi i o kalibru vozaca s kojima radi,,ja sam dosta gore na pisti tako da vidim ,covijek dosta radi i individualno s ljudima ,, po meni je to  najbolje ulozena lova,,. Ja sam zadovoljan ,, jest da mi je duzan jos gir ali to cemo rijesiti ovaj tjedan :mrgreen:,,
I koliko love na kraju?
 
sve ovisi ,, znas onu kolko para tolko muzike,,, sve ovisi ,ako hoces individualnu lekciju ,ako vas ima 3 ,4,5 kad ,kako,, najbolje ti je nazvati covijeka pa pitati,,,
 
Nadam se da će se do proljeća ovo malo uhodati - standardizirati ponuda i nekakve cijene...
 
Onda ti je bolje ići prije toga, Kad se ustali onda je gotovo, sad možeš lovit u mutnom i platit mu jedan dan a muzeš ga dva. :mrgreen: