99 racing school

neko ko ima para na bacanje a jako je nesposoban neče mu pomoč ni sto erdeca ...
ja bi to preporučio prijatelju koji ide prvi puta na stazu da mu odma pokaže kako šta treba...
sad si eventualno upalim sašu ili lorisa na youtubeu pola sata i odgledam par krugova i to je to....
nedvojbeno je da čovijek puno zna i da je za preporučiti tko ima novca na hrpi da ga boli kifla... (y)
da je cijena 50ak eura i ja bi moožda uplatio ali problem je što je tri puta skuplje  :shock:
 
pero1986 said:
neko ko ima para na bacanje a jako je nesposoban neče mu pomoč ni sto erdeca ...
ja bi to preporučio prijatelju koji ide prvi puta na stazu da mu odma pokaže kako šta treba...
sad si eventualno upalim sašu ili lorisa na youtubeu pola sata i odgledam par krugova i to je to....
nedvojbeno je da čovijek puno zna i da je za preporučiti tko ima novca na hrpi da ga boli kifla... (y)
da je cijena 50ak eura i ja bi moožda uplatio ali problem je što je tri puta skuplje  :shock:

Od kud ti ta cijena? :jesus:

Kec ne uči nikoga da bude svjetski prvak nego mu želi malo približiti ili pokazati neke stvari. Niti u jednoj varijanti taj oblik edukacije ne može biti loš. I ta priča oko novaca, jebote par guma košta 500€ a skupo je platiti 50 jednokratno da ti čovjek pokaže neke stvari. Kaj misliš, da su njegove gume i vrijeme besplatni?
 
pero1986 said:
neko ko ima para na bacanje a jako je nesposoban neče mu pomoč ni sto erdeca ...
ja bi to preporučio prijatelju koji ide prvi puta na stazu da mu odma pokaže kako šta treba...
sad si eventualno upalim sašu ili lorisa na youtubeu pola sata i odgledam par krugova i to je to....
nedvojbeno je da čovijek puno zna i da je za preporučiti tko ima novca na hrpi da ga boli kifla... (y)
da je cijena 50ak eura i ja bi moožda uplatio ali problem je što je tri puta skuplje  :shock:

kad uzmeš koliko potrošiš na jedan dan na grobniku, cjena njegove škole je i više nego povoljna.
zbroji gume, benzu, najam staze, put do grobnika itd. ispada cca 4-5000kn pa šta je teško onda dat još 1000kn? pa naučit nešto i sljedeći put biti će puno veći gušt izać na stazu i odvozit sa nekim znanjem..a ne ko gluha svinja :mrgreen:



 
sve mi to može reč neko za 0kn ...
a i povuč me ako za to ima   potrebe ...




ali ako je 50e onda stvarno vrijedi uplatiti  taj racing school    :wink:
 
pero1986 said:
sve mi to može reč neko za 0kn ...
a i povuč me ako za to ima   potrebe ...




ali ako je 50e onda stvarno vrijedi uplatiti  taj racing school    :wink:
klasicno balkansko razmišljanje, u svemu smo najbolji i nitko ne može meni objanito bolje od mene samog sa metodom pokušaja i pogreške
Vanka postoje te škole skoro u svim disciplinama i pohađaju je veoma brzi i renomirani vozaci za velike pare ali kod nas su uvjek nađe netko tko sve zna
Ovo je super stvar i samo što se treba pokazati je to dali je dobar prenositelj znanja jer ako je dobar vozac ne treba nužno znaciti da je i odlican ucitelj, nije sve u manje kocnica više gas i nekakve "idealne putanje"...... ako se dotice i drugih stvari koje može viditi jer su male grupe onda vrijedi svake kn
50€ necu niti komentirati ..... to mu je taman za par rezervara  :LOL:
 
pero1986 said:
neko ko ima para na bacanje a jako je nesposoban neče mu pomoč ni sto erdeca ...
ja bi to preporučio prijatelju koji ide prvi puta na stazu da mu odma pokaže kako šta treba...
sad si eventualno upalim sašu ili lorisa na youtubeu pola sata i odgledam par krugova i to je to....
nedvojbeno je da čovijek puno zna i da je za preporučiti tko ima novca na hrpi da ga boli kifla... (y)
da je cijena 50ak eura i ja bi moožda uplatio ali problem je što je tri puta skuplje  :shock:
nisu svi prirodno nadareni ko ti pa da su nakon "skolovanja na jubitou" odmah GP&SBK prvaci.

ovo je izmedu ostalog i skola sigurne voznje koja mnogima moze pomoci da steknu iskustvo kako se postaviti u odredenim situacijama na prometnicama :wink:
a sticanje takvog znanja, s obzirom na broj stradalih motorista, ima svoju vrijednost (y)
 
STobulj said:
klasicno balkansko razmišljanje, u svemu smo najbolji i nitko ne može meni objanito bolje od mene samog sa metodom pokušaja i pogreške
Vanka postoje te škole skoro u svim disciplinama i pohađaju je veoma brzi i renomirani vozaci za velike pare ali kod nas su uvjek nađe netko tko sve zna
Ovo je super stvar i samo što se treba pokazati je to dali je dobar prenositelj znanja jer ako je dobar vozac ne treba nužno znaciti da je i odlican ucitelj, nije sve u manje kocnica više gas i nekakve "idealne putanje"...... ako se dotice i drugih stvari koje može viditi jer su male grupe onda vrijedi svake kn
50€ necu niti komentirati ..... to mu je taman za par rezervara  :LOL:
metoda pokušaja i promašaja ?ja ju nisam spomenio i naravno da nije dobra... :?

uglavnom - idite i uplatite jer čim nešta kažeš odma se krivo protumači, počmu pametovanja ...
kad ste takvog stajališta čvrstog makar se nadam da ste več bili ili dogovorili školu ...
naravno da je to dobra stvar i jako pozitivna , da su prilike malo drukčije nego što jesu i sam bi razmislio o istoj ...
ali 1000 hrvatskih kuna nikada  nebi platio ... (osim da sam miliunaš)
načuo sam da se radi o toj cifri otprilke nisam ni siguran 100% da je tako ...

to je samo moje mišljenje i nikom negovorim da neide nego bi volio da ode što više ljudi i da se javi sa pozitivnim iskustvima i popravljenim vremenima ...
ideja je odlična i nadam se da če kroz školu proči što više ljudi koji če iziči zadovoljni sa novim kvalitetnim iskustvom  (y)


 
Ako za oko 1000kn radi sa tobom cijeli dan mislim da je više nego pristojna cijena.
 
pero1986 said:
metoda pokušaja i promašaja ?ja ju nisam spomenio i naravno da nije dobra... :?

uglavnom - idite i uplatite jer čim nešta kažeš odma se krivo protumači, počmu pametovanja ...
kad ste takvog stajališta čvrstog makar se nadam da ste več bili ili dogovorili školu ...
naravno da je to dobra stvar i jako pozitivna , da su prilike malo drukčije nego što jesu i sam bi razmislio o istoj ...
ali 1000 hrvatskih kuna nikada  nebi platio ... (osim da sam miliunaš)
načuo sam da se radi o toj cifri otprilke nisam ni siguran 100% da je tako ...

to je samo moje mišljenje i nikom negovorim da neide nego bi volio da ode što više ljudi i da se javi sa pozitivnim iskustvima i popravljenim vremenima ...
ideja je odlična i nadam se da če kroz školu proči što više ljudi koji če iziči zadovoljni sa novim kvalitetnim iskustvom  (y)
koliko te inace dode staza za 1 dan na Grobniku :misli:
 
e moj pero....ako tako razmišljaš i inaće u životu, jako mi te žao. Tvoj napredak u svemu je totalno ograničen. Zašto si išao u srednju kad si i sam doma mogao čitati knjige (ako nisi onda te razumijem).
 
pero1986 said:
metoda pokušaja i promašaja ?ja ju nisam spomenio i naravno da nije dobra... :?

uglavnom - idite i uplatite jer čim nešta kažeš odma se krivo protumači, počmu pametovanja ...
kad ste takvog stajališta čvrstog makar se nadam da ste več bili ili dogovorili školu ...
naravno da je to dobra stvar i jako pozitivna , da su prilike malo drukčije nego što jesu i sam bi razmislio o istoj ...
ali 1000 hrvatskih kuna nikada  nebi platio ... (osim da sam miliunaš)
načuo sam da se radi o toj cifri otprilke nisam ni siguran 100% da je tako ...

to je samo moje mišljenje i nikom negovorim da neide nego bi volio da ode što više ljudi i da se javi sa pozitivnim iskustvima i popravljenim vremenima ...
ideja je odlična i nadam se da če kroz školu proči što više ljudi koji če iziči zadovoljni sa novim kvalitetnim iskustvom  (y)

sa tih soma kuna možeš slobodno otići do putnika na gablec i vratit se doma  (y)
 
live-for-ride said:
e moj pero....ako tako razmišljaš i inaće u životu, jako mi te žao. Tvoj napredak u svemu je totalno ograničen. Zašto si išao u srednju kad si i sam doma mogao čitati knjige (ako nisi onda te razumijem).
pričaj mi ti o mom napretku i šta sam ja postigao.. odkud si uopče daješ pravo na to... ?
bez ičijeg pokazivanja i škole sam u oko 100 krugova u 4 posjeta  napravio vrjeme koje nikad nečeš napravit ni uz sto škola vožnje ili posjeta stazi ... :shock:

 
pero1986 said:
pričaj mi ti o mom napretku i šta sam ja postigao.. odkud si uopče daješ pravo na to... ?
bez ičijeg pokazivanja i škole sam u oko 100 krugova u 4 posjeta  napravio vrjeme koje nikad nečeš napravit ni uz sto škola vožnje ili posjeta stazi ... :shock:

trebao si objasniti mjeritelju da se ne mjeri od jedinice, pa do ulaska u boxove :mrgreen:

zakaj te nema u onoj tablici najbržih hrvata na grobniku? :LOL:
 
da bi ti pametan imao šta pitati... :wink:
mjerenja se vide ovdje a ne na nekoj štoperici ...
http://adriatic-timing.com/index.php?option=com_docman&task=cat_view&gid=188&Itemid=26
tablica na drugim rez...
petar
 
meni je prijatelj isto na 3. posjetu napravio 1:44,1
sa krivim diskovima, popušenim am volana, sjebanom prednjom kocnicom koja na 1.ici je propadala do kraja.
i na sradu 600 i 98. tako da.... a nas grupica svi vozimo slicno.
i ono najbitnije, svi mislimo da je škola itekako dobra stvar  :mrgreen:
 
Mislim da ste malo pretjerali s napadima na malog jer ne čini mi se da se stajališta toliko razlikuju, samo je rekao da ne treba baš bacati lovu za informacije koje možeš dobiti i besplatno. I tu ima istine, ma koliko se svi slagali da je škola apsolutno pozitivna stvar.
 
Nije da su te informacije baš besplatne.  :misli:
Popije se tu brdo pive i što zamezi :wink: :)