99 racing school

U idealnim uvjetima se sigurno vise opustis i bolje se koncentriras na ono sto i kako treba, pogotovo kad si ponavljas da napravis kako su ti oni govorili. Ali te onda sj#be neka zivina na cesti pa vidis da moras imati onaj dodatni oprez koji na poligonu nisi trebo. Hvala ti na info, budem i ja s frendom otišao odvozit jedan termin da stekenemo taj osjecaj potpune kontrole,a onda dalje na cesti kolko se da to koristit. Mozda ti je sad malo neobicno radit sve to sto prije nisi sa tijelom, ali kad znas da je tako ispravno onda ce ti s vremenom to postat normalno...
 
Jel mozes tamo odmah uzet onaj program pista ili moras prvo poligon program proc?
nisam siguran jer ima posebno poligon i pista, mozda cak moras proci sve tri razine poligona da bi isao na program pista jer mi je nekako logicno da moras proci prvo sve osnove, u tom programu se on vozi iza tebe na stazi i preko slusalice te korigira, detalje nisam pitao. E sad, na zecu sam uhvatio ritam samaranja zavoja(laktovi,ramena,vrat,glava itd., zanima me sad na toureru da li vrijede ista pravila voznje, odnosno da li u istoj mjeri radim tijelom ili se nesto mijenja posto sjedim skoro pod 90 i ruke su mi skoro skroz ispruzene pa mi se cini nekako teze zakretati ramena i izbacivati ruke van, jel vrijedi sve isto samo sto mozda nije toliko izrazeno ko na nakedu gdje su ruke vec lagano skvrcene? Volio bi cut koju o tome, jer nisam stigao eksperimentirat, a uglavnom vidam ravne polozaje na tim motorima, iako vjerujem da bi trebalo ic sve glatko kad se primaknes i stisnes uz tank pa automatski sve radit ko i inace
 
po meni je to previse novaca 250e za taj tecaj,iako nesumnjam u instruktore,i sam tecaj,sigurno se puno toga moze nauciti,ali kazem previse je to novaca,taj jedan tecaj bi trebao kostati oko 500kn do max 100e.

evo par videa o voznji motora,pa si to pogledajte prije davanja 250e.

moto biblija:

najbolji yt kanal o voznji motora,moze se jako puno nauciti od ovoga tipa.


 
  • Like
Reactions: dipsi997
po meni je to previse novaca 250e za taj tecaj,iako nesumnjam u instruktore,i sam tecaj,sigurno se puno toga moze nauciti,ali kazem previse je to novaca,taj jedan tecaj bi trebao kostati oko 500kn do max 100e.

evo par videa o voznji motora,pa si to pogledajte prije davanja 250e.

250€ je sica za ono sto naucis u kratkom periodu :)
ne uci se sve na yt
 
Ovisno o tome koliko brzo ucis mislim da Kec vise pokaze u 2 sata nego 24 sata gledanja takvog materijala. Ipak on vidi polozaj tijela i sto cinis i ispravlja ti greske na mjestu.

E da, vjeruj mi to nije skupo u usporedbi sa nekim drugim "racing" skolama koje imaju jaka imena u moto sportu. Druga je stvar sto mi imamo placu dva do tri puta po 250 eura xD
 
ma sve 5,slazem se sa tobom,normalna stvar da ces vise kod keca nauciti,nego gledajuci videa po yt.

za nas obicne smrtnike u hr,je to skupo,kada su nam place,tj minimalac malo iznad 3milje,tako da bih bilo super,kada bih to bilo povoljnije,bas kako sam napisao,500kn do 100e,taj jedan tecaj,vjerujem da bih onda se dosta ljudi odlucilo otici i usavrsiti svoju voznju,al jbg takav je zivot,sve se vrti oko para.
 
a i pitaj samog sebe, tamo si cca 7-8 sati, da li biš ti dao nekome za 60kn/h da ti vozi motor 1-2 brzina, hodao oko njega, objašnjavao itd. Znanje ima svoju cijenu, a kako kaže SpoRRi, druga stvar je šta smo mi siroteki, barem većina nas.
Za nekoga ko je proučio stvari iz videa koje si priložio, koji ima smisla za vožnju i kuži problematiku, njemu će prvi dio prvog tečaja bit malo dosadnjikav, ali opet, dobro dođe da ti netko ko zna potvrdi da ono što sam vježbaš i radiš je ispravno, najgore je krivo naučit pa poslje ispravljat.
Kad se sjetim koliko sam platio autoškolu, a čemu su me naučili (doslovno ničemu), Kec je za početnike gotovo pa bagatela, pogotovo ako su zainteresirani pa prouče i izvježbaju dio stvari iz Twist of the wrist i sličnog prije samog dolaska
 
Toga se i ja bojim hoce li biti tesko ispraviti krivu drinu obzirom da sam samouk i ja. Ja ne znam voziti koljenom do poda po parking xD

Kako kaze @Ljubo 051 koljenima jedino dodirne kad dode ispred flanone u jednom komadu da poljubi asfalt 😂

I ja cu si to jednom priustiti no mene ce to izaci puno vise obzirom da dolazim iz Dubrovnika ali svakako planiram!
 
I ja cu si to jednom priustiti no mene ce to izaci puno vise obzirom da dolazim iz Dubrovnika ali svakako planiram!
A valjda će se taj Ljubo isprsit, ugostit te, pa će i trošak bit manji.
Najbolje bi otić kod Keca dan prije moto open day-a pa onda drugi dan i to obavit :mrgreen:
 
Ako ste siromasi odakle vam novci za motore a gledajuci vas na avatarima i nisu bas jeftini motori :mrgreen: Mislim da je 250€ eura isplativije utrositi kod Asa neg 2-3 vikenda se vozikat jer u ta 2-3 vikenda se potrosi isto 250€. Wrong me if i'm correct :mrgreen:
 
A valjda će se taj Ljubo isprsit, ugostit te, pa će i trošak bit manji.
Najbolje bi otić kod Keca dan prije moto open day-a pa onda drugi dan i to obavit :mrgreen:

Da, vise puta ali ja zajebem jbg vazda novci negdje drugdje odu 😂 npr planirane pare otisle na nju kacigu


Ako ste siromasi odakle vam novci za motore a gledajuci vas na avatarima i nisu bas jeftini motori :mrgreen: Mislim da je 250€ eura isplativije utrositi kod Asa neg 2-3 vikenda se vozikat jer u ta 2-3 vikenda se potrosi isto 250€. Wrong me if i'm correct :mrgreen:

Da nije to puno kad usporedis koje znanje dobijes ali meni treba jbg 250 eura plus put i onaj ljubo moze pojest vise od mene.. otislo bi to hladno na 700 eura xD
 
  • Haha
  • Like
Reactions: koss and Mocippaldi
Dva kruga po parkingu kod keca i onda sidnes na staru 9-ku i vadis joj mast :mrgreen:

C52D1380-D793-4AC8-AF69-B44C4858A80C.jpeg
E1BB54EB-E92C-46F6-83D2-FEFD760F5327.jpeg
 
mogli bi svi mi kod karadola na tecaj,normalno for free,ajde kupimo mu porciju cevapa da nekaze,da mu nismo nista dali.🤣