A kategorija, nikad sjeo na motor ni na bicikl

Lijepo je voziti V-maxa 100-120 i ljuljati se po zavojima, ali je lijepo znati da imaš 150 KS pod mudima i moći prešišati u sekundi neko smetalo ispred sebe !
 
Pa ok, njima je fora voziti R-ove do birtije, druziti se i diviti im se, a tebi je voziti 250-300km. Ne vidim nista pogresno ni u jednom ni u drugom. Ni ja ne vozim nesto puno, vozim trenutno 2 motora 13-14 godina stara, sa 3050ccm u zbiru i sa manje od 40kkm na satu i obozavam sarafiti po njima. Voznja mi je sporedna iskreno. 250-300km u komadu mi ne zvuci nesto bas pretjerano interesantno niti radim takve ture precesto. Eventualno jednom godisnje. Jesam i ja onda manje vrijedan?
Htjedoh kazati da ljudi nalaze različite užitke u vožnji na 2 kola. Niko nije manje vrijedan radi svog stila u kom uživa.
 
  • Like
Reactions: WraGG
15 sati krećem.
Prolazim kroz centar. Pred birtijom 7-8 motora. Prosjek vozila 20 godina. Ne znaš koji više R slova ima na sebi. Gume sa Grobnika naravno. 35 stupnjeva. Kožne jakne se ne skidaju. Dečki okupirali 2 stola, a flaše piva pred njima. Stanuju u krugu od birtije max 1km.
Odradim sa ekipom 250-300 km i vraćam se oko 21.
Pozicija navedenih vozila i vozača u istom položaju, ali sada su stolovi prepuni praznih i punih flaša. Čujem da ostanu sjediti i kada se birtija zatvori, a to je valjda do zore.
Kada se sretnemo samo mi se nasmiju, a čujem od nekih da kažu: Eno ga, još uvijek vozi ono govno od 07.
Svakome njegovo veselje, a njihovo poštujem.
Govno je 2016 sa preko 83t km bez ikakvog kvara osim redovnih servisa

Bolje da su u bircu, jer ako u bircu nisu, vrlo vjerovatno su negdje na cesti, na pola suprotne prometne trake u slijepom zavoju.
 
Svatko ima svoje veselje ali nemaju svi respect za svakoga. ✌️
Ne kuže ljudi da ne treba svakome brz motor da bi bio brz u vožnji :whistle: a na ravnom je najlakše i babi stisnuti gas.
Nemam niš protiv ekipe koja brzo vozi i zna voziti - mičem se ako smetam.. ali ovi individualci koje je netko spomenuo da se samo na ravnom kurče - njima se zaljepim sa skuterom po zavojima tako da oni meni na kraju smetaju. :mrgreen:
Neki dan sam u teškoj gužvi u gradu skuterom napravo BMWa 1250 cc koji je zaglibio. Dakle brzina je relativan pojam. :ROFLMAO:
 
Tako sam i ja mislio da sam faca jer na Burgmanu vozim 10cm iza R-ova. Sad znam da sam ja vozio kao budala na granici jadnog skutera, a ovi na R-ovima su vozili na vrh gasa i cudili se sta pokusava kreten na skuteru iza njih :mrgreen:
 
Tako sam i ja mislio da sam faca jer na Burgmanu vozim 10cm iza R-ova. Sad znam da sam ja vozio kao budala na granici jadnog skutera, a ovi na R-ovima su vozili na vrh gasa i cudili se sta pokusava kreten na skuteru iza njih :mrgreen:
Nisam na te mislio s R mislio već na one sto slabo voze u zavoju pa odlete ravno jer misle da mogu brzo a ispadne da ih skuter brzi .. nisam vjerovao dok mi se nije desilo .. znaci 80 kmh Beverly prolazi zavoj a tip sa nekim endurom pred mene otišao ravno skoro izletio .. da nije stao na samom rubu… stvar je ja sam taj isti zavoj prošao 200x a on možda prvi put.. imao je sreće.
 
Tako smo i nas par izgleda jednome smetali, pa kad je trebalo stat na pješačkom mi smo stali, a on je proklizao preko zebre pored cure i dečka s bebom u kolicima. Do tog trenutka mi je bio smiješan, nakon toga samo glup. Ne izmišljam zbog priče, prije par godina, Lovran.
 
Pa ok, njima je fora voziti R-ove do birtije, druziti se i diviti im se, a tebi je voziti 250-300km. Ne vidim nista pogresno ni u jednom ni u drugom. Ni ja ne vozim nesto puno, vozim trenutno 2 motora 13-14 godina stara, sa 3050ccm u zbiru i sa manje od 40kkm na satu i obozavam sarafiti po njima. Voznja mi je sporedna iskreno. 250-300km u komadu mi ne zvuci nesto bas pretjerano interesantno niti radim takve ture precesto. Eventualno jednom godisnje. Jesam i ja onda manje vrijedan?
Svakome njegovo veselje, a njihovo poštujem.

Ne čitaš ili ne vidiš kolega.
Tko sam ja da uopće smatram da je netko manje ili više vrijedan.
 
super... uskoro, kad položiš i uzmeš motor, nemoj bit lud i odma ženu sjest iza sebe...
vozi par godina, reci moram dobro uvježbat, pa onda tek bi tebe sjeo iza, ti si mi najbitnija na svitu, i tvoja sigurnost, ljube moja cvite moj itd itd
 
Izmišljeni nick i tema.🤔
 
super... uskoro, kad položiš i uzmeš motor, nemoj bit lud i odma ženu sjest iza sebe...
vozi par godina, reci moram dobro uvježbat, pa onda tek bi tebe sjeo iza, ti si mi najbitnija na svitu, i tvoja sigurnost, ljube moja cvite moj itd itd

Sad si usr'o i šefa i stanicu i sto metara pruge... Ovo je žena. 😁😄