A na Grobniku ovaj vikend ....

Bravo, Bravo, Bravo svima koji su startali, a posebne čestitke osvajačima pehara!!!
 
Bandit said:
Sandra said:
a meni nitko ne cestita......a dobro :(

:joy: :tomato: :dobar:

:palacdolje: :mrgreen:


oj sandro ja ti čestitam!!!

sve najbolje ti želim!!! :mrhappy:
neka bude i dijamantni, brdo djece i unučadi... :mrgreen: :mrgreen:
 
BorisZ said:
I ja bi čestitao svima koji su se kuhali na Grobniku umjesto da uživaju na Zrču... Emilu svaka čast (y) što nije dao Hansu da ga prođe....
Loris je izgubio od Pellizzona za jeb.... 0,048 :zid: ali svejedno svaka čast (y) trka je bila strava.
Bruno (Shepy), morati će na skidanje uroka ako misli završiti jednu trku do kraja sezone :bonk: stvarno nema sreće... nakon maestralnog prvog treninga i drugog vremena na kvalifikacijama, pad u prvom krugu :eek:mfg: ,
ali čak ni nakon toga nije izgubio smisao za humor...pošto je na istom mjestu (ulaz u rupu) palo još tri vožača Bruno je rekao da su svi skupa iz rupe pratili trku i komentirali šta se dešava... :blahblah: Svaka čast!!!!!!
I na kraju sebi čestitam na prvom podiju u PH :D napokon nakon tri četvrta mjesta :joy:
NEMOŽE TO TAKO PROĆI,POKAŽI TI NAMA PEHAR!! :whistle: 8)
 
M motoplus said:
Cigara said:
Sasa MK Motori said:
Svi smo mi znali da je Emil nas najbolji Hrvatski vozac u oldtimerima. Ovim rezultatom se svrstao i na najvisu stepenicu u Alpe Adria prvenstvu i tamo preuzeo vodstvo. Ako ovako ostane, imat cemo prvaka u Alpe Adriji. Steta sto tudji, puno losiji rezultati ostaju zapazeniji. Mozda jednog dana shvatim zasto je to tako.

Mozda ja znam!!!!

A kaj misliš dali je ta klasa interesantna sirem puku???????????
Čestitke Emilu na rezultatima!!!!!!
I kad se bolje pogledaju vremena(koja siri puk ne gleda) koja čovac radi sa tom neupotrebljivom kanturinom,svakako treba skinut kapu.
To ti je tak moj Schaša.

Znas da sad ide veliko preko motora WWW.MOTOPLUSWEB.DE :eyebrow:

bez smailica

Evo moje misljenje o ovoj temi. Zapazenost nekoga vozaca ne ovisi o uspijesima ili neuspjesima u nekoj klasi, pogotovo ako ta klasa nije popularna na nekoj od velikh utrka, vec o njegovom nacinu prezentacije.

Mislim da su kod nas razmisljanja, i zakljuci koji proizlaze iz tih razmisljanja postavljeni na krivoj osnovi. Nemoze se ocekivati od izvjestitelja regionalnih i opcih medija da znaju sta se odredjeni vikend dogadja na Grobniku, pogotovo ne u pojedinim klasama. To pisem kao pomoc mladim vozacima koji jedan dan zele biti uspijesni u ovom sportu.

Medijima je puno lakse obradjivati gotove informacije nego ih resersirati. Poznato je da dobrog vozaca ne cini samo voznja na motoru. Mozda je i vaznija organizacija, nacin prezentiranja vozaca te informacije koje dolaze iz tima.. Mislim da je duznost svakog vozaca prema sponzorima, da na svaki moguci nacin pokusa biti prezentan u medijima.

Pa sta onda cekati da neki novinar nesto objavi i onda se jos mozda ljutiti da nesto nije napisao. Ako nece Muhamed brdu, onda ce brdo Muhamedu. Svugdje u svijetu je uobicajeno da vozaci i timovi aktivno suradjuju u sirenju informacija o aktivnostima tima. Kako ocekivati od novinara koji mozda nemaju pojma o motoristici da izaberu bas priredbu na Grobniku i o njoj nesto opsirnije napisu. Ko to ocekuje nije zasluzio ni jednog sponzora. Zao mi je sto to moram reci tako ostro, ali od sponzora ovaj sport zivi. Zamislite istog tog novinara, koji je u ponedjeljak na Telefax ili Mail dobije gotovu vijest "Poznati Dramaljski ugostitelj izvrsno startao Internacionalnu karijeru. Nazalost pao na pocetku utrke.", ili "Nasi Zagrebcani nadmocni na Internacionalnoj utrci oldteimera na Grobniku", mozda jos sa prilozenim rezultatima i slikom, vijerujem da postoji pedesetpostotna mogucnost objavljivanja. Pa on to mora samo prepisati. Mozda izgleda smijesno, ali sirenje tih informacija je duznost timova a ne novinara. Bar dok vozaci ne postanu popularni.

Ista stvar je sa sponzorima. Sijecam se kada je prvak Njemacke u Superbiku Udo Mark vozio sa mojim naljepnicama. Dosao je sa tri razlicita plana moguce suradnje. Jedan je bio nagradjivanje po velicini naljepnice, drugi nagradjivanje po plasmanu koji osvoji na pojedinim utrkama i treci nagradjivanje ukupnog paketa za cijelu sezonu bez obzira na plasman. Ja sam tocno znao koliko puta u godini ce biti u mojem ducanu, kada i na kojim priredbama ce nositi moju kapu i majice i koje izjave ce davati. Sve to je bio njegov dio posla a ne moj. Sigurno nisam bio prvi kojega je molio za suradnju. Ocekivti da savez financira njegove sportske aktivnosti je smijesno. To je moguce u samo malim okvirima.

Jesam se raspisao. Zato trkaci primite se i drugih poslova a ne samo davanja gasa. :blahblah:

Znas da sad ide veliko preko motora WWW.MOTOPLUS-WEB.DE :eyebrow:
8) (NARAVNO AKO OSTAJE ONA CIFRA O KOJOM SMO PRIČALI)
 
Šta se tiče Emila,nemam komentara,jednostavno je najbolji.SVAKA ČAST MAJSTORE!! :peace:
 
BorisZ said:
I ja bi čestitao svima koji su se kuhali na Grobniku
Loris je izgubio od Pellizzona za jeb.... 0,048 :zid: ali svejedno svaka čast (y) trka je bila strava.

SAMO DA KAŽEM DA JE LORIS VOZIO BEZ ŠESTE BRZINE JER IMA VELIKIH PROBLEMA SA PREGRIJAVANJEM MOTORA(KILER JE BANANA)TAKO DA ĆE PELIZZONI DRUGI PUT SIGURNO GLEDAT U ONU GROBNIČKU GUZICU. :whistle:
OVAJ TJEDAN SA ZORIĆEM(MOTO-TRADE)ODLAZI U OHLINS KUĆU DA SE KONAČNO NAPRAVI OVJES,JER SE NEKI LOVE POSLA A POJMA NEMAJU.
MOGU JOŠ SAMO REĆI DA USKORO PADA REKORD JOSIPA DRMEŠA.(A I BILO BI VRIJEME) :wink: