AA i PH Grobnik 25.-27.08.06.

zweky

New member
Ovaj vikend ponovo Alpe Adria i PH!!
Brzinci i oldtimeraši!
Nekak je dost brzo došlo?Poslije 2 tjedna ha.. 8)
Svaka čast trkačima koji to mogu izdržati (y)

Evo i satnica za ta 3 dana jurnjave:

 
Dolazim u nedjelju. Ako ima kakvih luzera koji bi mi se pridružili do gore po magistrali, krećem ujutro iz Šibenika.
 
Ma super, oldtimeri u večernjem terminu, malo prije crtića, ugradimo svjetla i to je to.
Tehnički u petak - super - ionako pola Hrvata i motorista ne radi pa nam baš odgovara. Nema veze, budemo došli na tehnički u subotu, ah da one ljenčine se bude oko 8 sati pa do ureda dođu u 8:05 pa rade brzinom 1 vozač 15 minuta. Nema ni to veze , ako bude sreće biti ću među prvih 10 pa će prijava biti gotova do 10 sati. U međuvremenu je završen prvi trening ali ni to nema veze pa nismo došli voziti motore. Cijelo poslije podne nam je slobodno za montažu svjetlosne opreme.  (y)
Najbolje je to što je do Grobnika samo 300-tinjak kilometara, nije daleko pa si to možemo priuštiti svaka 2 tjedna.
Dobro kad će se Marof malo više aktivirati i za oldtimere, svi oldtimeraši su uglavnom ZG,BJ,ORO,KŽ..normalno da bi svima više odgovarala ova staza u N.Marofu.


Pozdrav svima i puno sreće.
 
romel said:
Ma super, oldtimeri u večernjem terminu, malo prije crtića, ugradimo svjetla i to je to.
Tehnički u petak - super - ionako pola Hrvata i motorista ne radi pa nam baš odgovara. Nema veze, budemo došli na tehnički u subotu, ah da one ljenčine se bude oko 8 sati pa do ureda dođu u 8:05 pa rade brzinom 1 vozač 15 minuta. Nema ni to veze , ako bude sreće biti ću među prvih 10 pa će prijava biti gotova do 10 sati. U međuvremenu je završen prvi trening ali ni to nema veze pa nismo došli voziti motore. Cijelo poslije podne nam je slobodno za montažu svjetlosne opreme.  (y)
Najbolje je to što je do Grobnika samo 300-tinjak kilometara, nije daleko pa si to možemo priuštiti svaka 2 tjedna.
Dobro kad će se Marof malo više aktivirati i za oldtimere, svi oldtimeraši su uglavnom ZG,BJ,ORO,KŽ..normalno da bi svima više odgovarala ova staza u N.Marofu.


Pozdrav svima i puno sreće.

Ah sve bu to jednog lijepog dana bolje!  (y)
 
Mislim dasu mogli to i bolje poslozit, ali opet, puno bolje ovako nego kao na prosloj AA kad smo bili sa prikolicarima. Pa to je bilo prestrasno ......
 
Sasa MK Motori said:
Mislim dasu mogli to i bolje poslozit, ali opet, puno bolje ovako nego kao na prosloj AA kad smo bili sa prikolicarima. Pa to je bilo prestrasno ......

Mozemo i na kupanje stici...  :misli:
 
ja nebum dosel i ne kuzim kak vam se da tam u krug vozit :mrgreen:
 
A po prognozama mi se čini da bi ovo mogle biti kišne trkice, a?  :misli:

Sva sreća kaj se Saša riješil straha od mokre staze!  :mrgreen:
 
sad sam se čuo sa frendom, znam nešta za klasu 600
kemo 1.36.1
điđi 1.36.8
perkušić 1.37.8
možda sam fulo koju stotinku
gajsa nešt hebe on ide 1.40
to je sve šta znam
 
,,,,bog škvadro,,,
a i street race je na grobniku pa se da sim tam pogledat, nekaj pojest popit i mado,,,,,,,, (y)
 
1aast1000trut8.jpg


Oldtimeri Utrke
1aaol123utrkt5.jpg


1aaol456cb2.jpg