Accelerator Module / Booster Plug

El Mravac

Well-known member
Da li netko ima iskustva s ovime?


Ima li smisla? Cijena je smiješna (pogotovo u usporedbi s originalnom Booster Plug verzijom), a dosta korisnika tvrdi da "motor mirnije radi, čupa u svim okretajima, više ne troši nego proizvodi gorivo, savija prostor-vrijeme...". Jbga, lockdown pa mi je dosadno. :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: pikacu79
To je stavljao jedan youtuber i rekao je da trosi jer daje bogatiju smjesu ali neprimjetne su razlike. Uglavnom, varalica temperature zraka i kompjuteru daje infomaciju da je hladnije nego sto je.


Upisi fz1 booster plug andymancam u youtube
 
  • Like
Reactions: El Mravac
Možda je do Yamahe i preciznog alata...

Untitled.png


:ROFLMAO:


Uglavnom potvrđuje sve što sam već "čuo", osim te potrošnje (što je i logično, ubacuje više goriva). A izgleda da ovisi i o motoru na koji se ugradi, bio je oduševljen s rezultatima na Versysu, na FZ nešto manje, ali svejedno "... so much more enyojable to ride...". :mrgreen:
 
Pa ljudi se igraju sa FZ1 jer je poznata po cukanju pri ponovnom davanju gasa, kako kazu pri pustanju gasa sprice prestaju davati gorivo i pri ponovnom povlacenju sajle gasa naglo dobije gorivo. Svi modeli od 2006 pa sve do 2012 su imali problem sa time iako su s vremenom poboljsavali mape no tek zadnja 2013 ili 2014 su uspjeli rijesiti cukanje. Ne znam jer ja imam 2012 i nemam taj problem a ponekad to bude ali to pripisujem 4 cilindra a ne to. Eto ti. Zivio ljudino.
 
  • Like
Reactions: El Mravac
poznata po cukanju pri ponovnom davanju gasa, kako kazu pri pustanju gasa sprice prestaju davati gorivo i pri ponovnom povlacenju sajle gasa naglo dobije gorivo. Svi modeli od 2006 pa sve do 2012 su imali problem sa time
Nevezano uz temu, volim širu priču jer se neplanirano dobiju informacije... Gledao sam u oglasima jednu 2006., i tražio razlog zbog kojeg nema smisla mijenjati propelerca. Tnx. (y):mrgreen:
 
Da li netko ima iskustva s ovime?


Ima li smisla? Cijena je smiješna (pogotovo u usporedbi s originalnom Booster Plug verzijom), a dosta korisnika tvrdi da "motor mirnije radi, čupa u svim okretajima, više ne troši nego proizvodi gorivo, savija prostor-vrijeme...". Jbga, lockdown pa mi je dosadno. :mrgreen:


17 mailova poslao 0 odgovora
 
17 mailova poslao 0 odgovora
U Sol2? Ja sam ispunio onaj online obrazac, odgovorio mi čovjek nakon par dana sa svog maila. Pitao ga još neke detalje, uplatio i kad mu je uplata legla poslao je modul u roku 2 dana. Ne priča puno, ali odradi što nudi.
 
U Sol2? Ja sam ispunio onaj online obrazac, odgovorio mi čovjek nakon par dana sa svog maila. Pitao ga još neke detalje, uplatio i kad mu je uplata legla poslao je modul u roku 2 dana. Ne priča puno, ali odradi što nudi.


Da. Ispunio obrazac i slao. Jedino što sam ja imao upit za mt07, jer za nju u ponudi nema.
Ajd da je napisano nema, neće ni biti, u pripremi je i bit će za 2 godine. Ništa, 0 od odgovora.