ACE OF SPADES MC - TUZLA (BiH), 20.04.2013.

Added to Calendar: 20-04-13

Iwa

Motorator
Tradicionalni 16. rodjendanski party ACE OF SPADES MC BiH odrzat ce se 20.04.2013. na vec dobro poznatom mjestu Planinarski dom "SVATOVAC" Poljice

Kao i svake godine ocekuje vas dobar provod i druzenje.
Come in peace or stay at home.

http://www.facebook.com/events/381847628579327/
 
Priatelji moji vjerojatno ćete i mene vidjet dole jer to propustit je velika šteta  (y)
 
Ace Of Spades MC BiH slavi 16. rodjendan. Rodjendanski party ce se odrzati 20.04.2013. u prirodnom ambijentu planinarskog doma "Svatovac" Poljice kod Lukavca.
Za nase prijatelje koji ce doci i sa nama proslaviti rodjendan kluba svirat ce bend "The Evolution" iz Bihaca, takodje cemo organizovati moto igre i tombolu u kojoj su glavne nagrade dvije kacige: Duchinni D801 i LS2 FF351 Diamond II kao i ostale brojne nagrade.

533298_637556822937862_865288959_n.jpg
 
u ime MK Nightmares sretan vam rođendan i svaka čast na partiju, bilo je predobro  (y) (y) (y) (y)
 
Zahvaljujemo svima koji su dosli i uvelicali nas 16. rodjendan. Nadamo se da ste se dobro proveli, a mi cemo se potruditi da i naredne godine bude jos bolji provod. Slike ce biti kasnije na nasem FB profilu.
 
Kada vam je tocno klub osnovan?  :mrgreen: Vjerojatno prije nego sto sam se sjetio nadimka ali ne i pjesme.  :LOL:
a 16 ec, nevidjeh na vrjeme.  :mrgreen:
 
ace_of_spades said:
Kada vam je tocno klub osnovan?  :mrgreen: Vjerojatno prije nego sto sam se sjetio nadimka ali ne i pjesme.  :LOL:
a 16 ec, nevidjeh na vrjeme.  :mrgreen:

(y) dobar ti nadimak  :wink: jos malo pa ce klub biti i punoljetan  :D
 
RideHard said:
(y) dobar ti nadimak  :wink: jos malo pa ce klub biti i punoljetan  :D
Hvala zemo, eh da sam ja tek punoljetan...  :mrgreen:
 
šina69 said:
AOS hvala vam na gostoprimstvu i odličnom provodu.

jesi ti zaobišao jedan plavi z750 malo prije skretanja za jezero?  :misli: :mrgreen:
 
znači bilo je dobro?
ja se baš i ne sjećam previše  :mrgreen:
 
Merla said:
znači bilo je dobro?
ja se baš i ne sjećam previše  :mrgreen:

cim se ne sjecas onda je bilo dobro. Valja ti i naredne godine doci, a mi cemo se potrudit da se opet niceg ne sjecas  :LOL:
 
RideHard said:
cim se ne sjecas onda je bilo dobro. Valja ti i naredne godine doci, a mi cemo se potrudit da se opet niceg ne sjecas  :LOL:
Super je kad se netko trudi oko toga.  (y)
 
ace_of_spades said:
Super je kad se netko trudi oko toga.  (y)

sljedece godine dodji i ti pa isprobas nasu metodu brisanja sjecanja  :LOL:
 
RideHard said:
sljedece godine dodji i ti pa isprobas nasu metodu brisanja sjecanja  :LOL:
Muci me zeleni karton jbg.  :mrgreen: