adapter za motor na "auto adapter"-upaljač

allenp

New member
zanima me gdje ima za kupiti neki adapter što se ušteka u motor a da izlazi standard auto upaljač tj da mogu spojit usb punjač za mobitel na motoru?

ili direkt sa moto izlaza na usb punjač, ali treba mi hitno sutra dakle samo hrvatske trgovine dolaze u obzir i to u smjeru mora ne u zg!
hvala.
 
allenp said:
zanima me gdje ima za kupiti neki adapter što se ušteka u motor a da izlazi standard auto upaljač tj da mogu spojit usb punjač za mobitel na motoru?

ili direkt sa moto izlaza na usb punjač, ali treba mi hitno sutra dakle samo hrvatske trgovine dolaze u obzir i to u smjeru mora ne u zg!
hvala.

Moto izlaz?
Pretpostavljam BMW?
U ZG ima taj mali jack za kupiti u Helli na Vukovarskoj. Ženski dio postoji u svim auto dućanima. Još dodaš kabela metraže po želji i imaš adapter za punjač.
Van ZG teško.
 
Ovako nesto
10006777_890_DET01_15_INET.JPG


 
https://www.amazon.co.uk/CONNECTOR-CIGARETTE-MINICONNECTOR-SCOOTERS-MOTORBIKES/dp/B00Q6P00TO

to mi treba. gdje??

ili direkt s tog din na usb
 
Najbliže tome http://www.chipoteka.hr/artikl/104242/kabel-produzni-za-upaljac-tri-uticnice-usb mada je bolje i dugotrajnije rješenje nova utičnica pogotovo ak' voziš BMW koji ima one svoje usr...e utičnice.  :mrgreen:
 
pa cekaj malo sta je to, jel ne pise da je to za upaljac za auto?
otkud mi autoupaljac na motoru :misli:

meni treba za taj socket, evo i slike:
 
Ti tražiš nešto specifično kaj buš teško našao osim prek neta i kaj je triper rješenje tj. ne valja, najbolje rješenje je dodatna standardna utičnica za 12V koju staviš na mjesto koje tebi najviše paše, imaš varijanti samo standardna utičnica, a imaš  i sa USB priključkom, viđao sam i zajedničke kombinacije, naravno sve mora biti vodo tijesno :wink: 

PS

nije mi odmah otvorilo fotke. Da li je to standardna utičnica ili ona manjeg promjera kakvu koristi BMW.  :misli:
 
Da osvježimo temu.Stavija san nosač mobitela sa usb punjačem koji je kapitulira taman prije jednog dobrog đira kojeg planiram idući tjedan učinit.
Ima li ko kakvu preporuku za kvalitetno i ne preskupo riješenje?
U Louisa su po 55 eura a na E bayu nađem iste takve za duplo manje novaca.Sad jel taj iz Louisa šta bolji ili se samo marže lupaju....?

P.S.Moj je ovaj sa linka i jako je dobro radija i drža mobitel

 
  • Like
Reactions: amante
Da osvježimo temu.Stavija san nosač mobitela sa usb punjačem koji je kapitulira taman prije jednog dobrog đira kojeg planiram idući tjedan učinit.
Ima li ko kakvu preporuku za kvalitetno i ne preskupo riješenje?
U Louisa su po 55 eura a na E bayu nađem iste takve za duplo manje novaca.Sad jel taj iz Louisa šta bolji ili se samo marže lupaju....?

P.S.Moj je ovaj sa linka i jako je dobro radija i drža mobitel

ako imaš imalo znanja rada lemilicom, riješiš problem... ja imam isti i ubrzo je riknuo, kako kažeš. rastavi ga, ima jednu toroidnu zavojnicu unutra, loše riješenu na žici zalemljeno na tiskanoj pločici koja je puknula radi vibracija... zalemiš ponovno, mehanički "učvrstiš" vrućim ljepilom za pločicu i stvar radi dalje... kod mene već dvije godine tako...
 
  • Like
Reactions: cadjo