Aerodrom Zeljava - sutra (danas) nedjelja 17.08.

lister said:
P1010053.jpg


Malo mi je trebalo da zavrsim u grmlju zbog ove slike. Nije bas jednostavno s jednom rukom vozit, sa drugom rukom preko kacige nisanit retrovizor i skuter iz mene i gledat kud se vozim. Steta sto se vidi dio moje ruke.

vise se ne vidi :D

listerxu2.jpg
 
Lister slike su prva liga  (y)

Bas sam cekao da stavis koju sliku iz tunela, sad kad gledam odma se prisjetim osjecaju kad smo gackali po tunelu  :wink:

Magla je skroz izrazena na slikama, stvarno covjek nebi rekao da je istina ..

Moramo ovo ponovit, sad me mami sve vise i vise   (y)

Fran care  :LOL: vidi se da si umjetnicka dusa  :mrgreen:
 
takav mu posao.. :mrgreen:
 
Mi isto čemo iči posjetit ovaj aerodrom. Mi može nekdo reči, jel se moramo prije posjete najavit na granci za posjetu? Čuo sam da se treba :)
 
Bilo bi vrlo pametno pogotovo jer ste strani državljani. Policija sa GP Izačića načelno nije stvarala probleme, a da li se što promjenilo u zadnjih godinu dana nemam spoznaja. Za info u prvi tunel nije baš preporučljivo ulaziti, a za 2 i 3 bi bila preporuka uzeti nekakvu masku dok je  4 ulaz u BiH  i do njega se ne može fizički doći izvana već iznutra  :mrgreen:
 
Pa je potrebno prije pozvati doli, ili je dosta da se samo prije obiska najavi na granici? Čuo sam da je potrebno kak dan prije pozvat doli.
 
Obično smo išli na GP i tražili dopuštenje, a kako se iz SLO možda bude problema zato bacite malo kuknjavu da budete dobri  :LOL: i da nećete ulaziti u tunele. Nipošto nemojte gaziti po travnatim površinama jer su minski sumnjive za što postoje i više nego jasno označene ploče  :wink: