Aerox pitanje

Zildjian

Active member
nisam siguran, ali cini mi se da aerox 50 u seriji ima zadnje kociono crijevo opleteno, sad me zanima, bili ja to moga stavit na fzr-a također za zadnje crijevo, sta trebam gledat?
 
Zildjian said:
nisam siguran, ali cini mi se da aerox 50 u seriji ima zadnje kociono crijevo opleteno, sad me zanima, bili ja to moga stavit na fzr-a također za zadnje crijevo, sta trebam gledat?

da to bude dovoljno dugacko i da ti pasu fitingi


kaj ce ti zadnja na FZRu 8)
 
kad ga budem prodava da mogu napisat da imam opletena crijeva :D
 
dobro, a sta se tice debljine crijeva, ima li to veze kakve?
 
Zildjian said:
kad ga budem prodava da mogu napisat da imam opletena crijeva :D

to ces nekom klincu s scoota skinut,a :mrgreen:

nemoj, malom to treba, ziher stunta 8)
 
ma vraga, sjetio sam se da im je zadnja kocnica na ljevoj ruci  :mrgreen:
moze li se kratit crijevo ako je predugo?
 
Zildjian said:
ma vraga, sjetio sam se da im je zadnja kocnica na ljevoj ruci  :mrgreen:
moze li se kratit crijevo ako je predugo?

Mislim da ne, ali mozda moze ak imas jos jedan spojnik (ono na kraju creva) pa ga onda stavis.
Al opet mislim da ne  :mrgreen:
 
mislim da ga nemožeš skratit ali mogo bi nazva motormaniju i tamse raspitat.
 
u vrapču postoji covjek koji se bavi s tim, oko 120kn sa prikljuccima i svim glupostima, naravno cijena ovisi o duzini crijeva
 
vanilla said:
u vrapču postoji covjek koji se bavi s tim, oko 120kn sa prikljuccima i svim glupostima, naravno cijena ovisi o duzini crijeva

off topic


da mos  sa roxa korisiti crijevo... a ak ti je ista vrsta i konektori ti pasu...  duzina ne bi trebala biti problem..stovse za zadnju kocnicu na motoru trerba biti kraca nego na skuteru.,...  jer na skuteru se teli skorz do zadnjeg kotaca t tebi je od pola motora do zadnjeg kotaca...
 
znam ali kad bi isao koristit od aeroxa onda bi bila preduga... znaci trebao bi kratit da to i vizualno lici na nesto... kakva je aeroxova prednja isto opletena? ona bi treba bit kraca...