aerox : razrada cilindra 70 ccm

nerevar

Member
dakle stavio sam tp trophy na aerox s gianneli reverse auspuhom.
zanima me dali je ok za taj kit serijski  karburator ako samo stavim malo vecu diznu, dal treba jaca svijecica ili je serijska ok i dali obavezno treba ulijevat ulje u rezervoar ili se moze bez toga. thx
 
karburator mu treba veci...nije dovoljna dizna veca...ako zelis bolje perfomanse i vecu trajnost...Stavi mu malo ulja u rezervar...barem prvih 300 km...dok se razradjuje...a i svijecica ide hladnija....
 
bmw m 5 said:
karburator mu treba veci...nije dovoljna dizna veca...ako zelis bolje perfomanse i vecu trajnost...Stavi mu malo ulja u rezervar...barem prvih 300 km...dok se razradjuje...a i svijecica ide hladnija....

znaci moze bez ulja nakon tih 300km?
a koju svjecicu da stavim? sad je gore denso W24 FSR..  koju da stavim ako netko zna thx..

modernatori sorry znam da je post trebao ici u tehnicka pitanja ali dosta mi je hitno.. moze se obrisat kad dobijem odg, thx
 
24 bi bila kao ngk 8, mos ostavit a mos i 27 ili ti ngk 9

karb 17,5 il 19 sve preko toga je nepotrebno, i 12 ce raditi, al ne kao s vecim :)

ulje dodaj mu jos 1 posto

na 5l pola deca

 
ok i trajan kit,giza cilindar pa zahtjeva duzu razradu i kao sto je bmw m5 rekao prvih cca 300km stavljaj ulja i sa benzinom,malo ce dimit,ali bolje da ima nego da nema,karburator moze bez problema ostati serijski 12 dok ne kupis veci,dovaljan je 17.5,kupio su dobar i auspuh i kit...kad skuter razradis nemoj ga bas nezbrdo stalno drzati pun gas jer to vise nije serijala :wink:
 
kakva razrada? kad to sastaviš.. i upališp ga u garaži.. i dok ga izguras iz garaze i nije nikam karika ispala.. zakljucujem da ni ne bu.. samo gas... 
 
rednyaW said:
kakva razrada? kad to sastaviš.. i upališp ga u garaži.. i dok ga izguras iz garaze i nije nikam karika ispala.. zakljucujem da ni ne bu.. samo gas...   
ima i tu istine,samo to se ipak vise primjenjuje na alu cilindrima,dva paljenja po 15 min i gasss :wink: