AGV kacige u SPLITU ???

Pivi

New member
Ljudi pozdrav!
Jel zna netko gdje se u splitu mogu kupiti agv kacige?
Ja bi samo jednu  (y)
 
Pogledaj u Sage honda
 
Zva san ga...kaze da ne drži AGV...ali dobio sam neke informacije da možda mogu preko njega naručit (jer sam čuo da je prije držao ali sad valjda više ne naručuje). Međutim ipak mislim da posluje sa uvoznikom ovih kaciga za HR. Ali hebeš ti to...neću valjda naručit kacigu i onda vidit da mi ne paše...ili šta ja znam...
Mislim ono ima kaciga koje ti pašu malo bolje, druge malo lošije (više smetaju) ali velićina je standard.
Na mojih 56 cm glave trebao bih veličinu S. Dali naručiti bez da probam?
 
Bez da probas neki model kacige nemoj narucivat ni slucajno. Nemora bit bas isti model al glavno da je ista firma i da je u rangu i ako ti pase onda mos narucit a ovako nasljepo nemoj ni slucajno narucivat. Npr. curi mi suomy nikako neodgovara jer joj pritisce celo dok je meni relativno ok. Nesmi te kaciga nigdi smetat kad je stavis, ali ti treba stisnit obraze (ne pre jako) jer kaciga se sa vremenom malo rasiri.
 
pogledaj  u A.M.N. Jelavić u lori u zgradi Jadranskog osiguranja mislim da ti on drži Agv  (y)
 
Neman ti protiv Šage konkretno ništa. Osim šta ne volim njegove cijene. Malo je prezahtjevan.