Air Bag jakna i suvozac u njoj

Jakna obično dolazi u dva dijela. Jedan je jakna a drugi je mali dio koji se stavlja na motor. Taj dio možeš zakvačit ispod sjedalas tim da kopča bude s vanjske strane. No za vrijeme vožnje vozaču će biti strašno neudobno jer će ga boca plina iz suvozačeve jakne žuljat.
 
Nije, ali svejedno smeta. Veličine je cca 15ak×2-3 cm. Koliko san ja uspija vidit.
 
pa dobro a sto je sa situacijom kada i vozac i suvozac imaju airbag jakne da li suvozac moze svoju jaknu negdje isto zakaciti ili to nije tako osmisljeno

i nije valjda da suvozaca tako smeta boca, ima netko konkretno iskustvo
 
I suvozac mora biti jebeno skoncentriran,
ili ce se to svako malo aktivirati.
:rofl:
 
Imao sam takvu jaknu i mene je boca nakon nekog vremena počela žuljat kao vozača (na CBR-u 600F). Kupio sam novu jaknu a suvozačica je probala dva-tri puta obući jaknu i nakon 5 minuta vožnje sam joj rekao da ju skine. Jednostavno imao sam osjećaj da na desnoj strani sjedi suvozač a na lijevoj ne.
 
prve informacije o ovakvo nečemu....osobno ne izlazim is airbag jakne,a žena i klinci koji imaju ulogu suvozača također ih koriste,iskreno nisam imao osjećaj da me nešto stišće ili žulja :?:
Mislim da to ipak ovisi o položaju koji zauzme suvozač.. 8)
 
Zlo Prase said:
pa dobro a sto je sa situacijom kada i vozac i suvozac imaju airbag jakne da li suvozac moze svoju jaknu negdje isto zakaciti ili to nije tako osmisljeno

i nije valjda da suvozaca tako smeta boca, ima netko konkretno iskustvo

Naravno da je Japanac predvidio mogućnost i za suvozača...ma stvar je prikapčanja stvarno jednostavna...puno je lakše objasniti uzivo.. 8)
 
mugen said:
prve informacije o ovakvo nečemu....osobno ne izlazim is airbag jakne,a žena i klinci koji imaju ulogu suvozača također ih koriste,iskreno nisam imao osjećaj da me nešto stišće ili žulja :?:
Mislim da to ipak ovisi o položaju koji zauzme suvozač.. 8)

Sorry, nisam mislio ništa loše ovim mojim postom, nego jednostavno meni je smetala. Možda me ne smeta boca nego suvozačica!!!! :mrgreen: :mrgreen:
 
ma nisam mislio loše niti ja,cheeroki,samo sam i ja prenio svoja iskustva....a što se suvozačice tiče :) :) ti znaš treba li je mijenjati 8) 8) 8)
 
Najdraže mi je kad administrator ode u off. Najrađe bi te pobrisa, ali pošto bi zna' ko je, opra' bi me. Zato, briši sam!!!