AIRBRUSH-K6 KORONA-CRNA

e zbilja mi se dugo nijedan motor nije ovako svidio  (y)
 
tibor_zg said:
prekrasan je 8) svaka cast na odlicnom poslu (y)

nego ako moze pitanjce ; koji airbrush koristis, konkretnije koliki je promjer dizne ?


      Hvala  :wink:Koristim 11 AIRBRUSHova-i 8 većih pistolja.i svi mi trebaju-a nekad sam radio sa jednim ili dva....dizne so od 0,15 d0 1.7 mm....raznih proizvodjača....
 
braco1 said:
      Hvala  :wink:Koristim 11 AIRBRUSHova-i 8 većih pistolja.i svi mi trebaju-a nekad sam radio sa jednim ili dva....dizne so od 0,15 d0 1.7 mm....raznih proizvodjača....

thnx , pitao sam jer ja imam 0,5 diznu i do sad sam farbao iskljucivo sa hobby bojama koje imaju fini pigment pa me zanimalo da li bi auto lakovi tj baze isle kroz takvu diznu ili je premala ... sad znam (y)
 
braco1 said:
      Hvala  :wink:Koristim 11 AIRBRUSHova-i 8 većih pistolja.i svi mi trebaju-a nekad sam radio sa jednim ili dva....dizne so od 0,15 d0 1.7 mm....raznih proizvodjača....

:shock: dobra kolekcija kistova  (y)
 
Iako vizualno dajem prednost žutoj coroni, posao je odrađen vrhunski, svaka čast! :naklon: :naklon: :rock:
 
predobro izgleda svaka cast za trud posao odlicno odradjen
 
Mayco said:
Iako vizualno dajem prednost žutoj coroni, posao je odrađen vrhunski, svaka čast! :naklon: :naklon: :rock:

HVALA KOLEGA-jesi li ti radio koju KORONU-mogu li videti?


Evo kako izgleda stari GSX R 1100- u bojama KORONE...
 
Coronu nisam radio, nažalost, a baš bi volio  :wink: ,inače nisam radio puno replika, do sada samo r6 (fiat) od koje nemam slike i upravo radim ninju (monster energy), stavim slike u ovaj forum kad završim...
 
savrsenstvo...imas pp  :mrgreen:
i ova i Pavina Rizla i zuta Korona...stvarno svaka cast
ja bi ovo:
 
Ma stvarno vrhunski rad sve pohvale!  (y)

:naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon:
 
darko_b said:
savrsenstvo...imas pp  :mrgreen:
i ova i Pavina Rizla i zuta Korona...stvarno svaka cast
ja bi ovo:
Darko_b. :naklon: :naklon: :naklon:eek:vo bi bilo opako... (y)