AIRBRUSH-K6 KORONA-CRNA

Jako dobro izgledaju ti tvoji radovi.Daj uz modele i cijenu da se znaju ljudi orijentirat.
 
Stick said:
Jako dobro izgledaju ti tvoji radovi.Daj uz modele i cijenu da se znaju ljudi orijentirat.

Upravo to, radovi i ideje su zaista za  (y), daj neki cjenik, bar otprilike  (y)
 
Ghostrider-SB said:
Upravo to, radovi i ideje su zaista za  (y), daj neki cjenik, bar otprilike  (y)
farbanje ful oklopa-kao što imaju svi R sportski modeli-vraćanje na fabričko stanje (sve u AIRBRUSHU) OKO 600 EU.  replike KORONE -RIZLE-FIREBLADE...OD 700 DO 1200EU. Crna korona 1200eu-zavisi od tga koliko i šta hoće mušterija
 
kuso R1 said:
odlično-hvala..ovo je sigurno odradjeno u nalepnicama..nisam video još nijedan K7 kao KORONA...imaš li još koju sliku da se vidi lepo.....
 
braco1 said:
odlično-hvala..ovo je sigurno odradjeno u nalepnicama..nisam video još nijedan K7 kao KORONA...imaš li još koju sliku da se vidi lepo.....

Jel motor ili teta  :mrgreen:
 
FIAT -VALENTINO ROSI replica-motor je na prodaju..nalazi se u izlogu YAMAHA zastupnika za BIH-SEMITEX SARAJEVO...ako nije prodat do sada....motor sa POWER KOMANDERom-prešao više na zadnjem točku nego što su neki na oba  :mrgreen:full airbrush....trkački oklopi-fiberglass.akrapović....
 
radovi izgledaju super!!! SVAKA ČAST!  (y) Koliko vremena cca potrošiš za jedan elemenat (znam da ovisi o kompliciranosti crteža ali onako otprilike)
 
Adibad said:
odlicno izgleda R1 gledao sam je u salonu u Sarajevu......svaka cast Braco
pozdrav  :wink:znam -čuli smo se-da li je prodata??Za SEMITEX zastupnika YAMAHE sam radio kacigu VALEROSSI replicu  koja ide uz motor FIAT...postaviću je ovde ...