airbrush mac = legenda

sto se toga tice same pohvale na radu  (y)

i moj ce najvjerojatnije na par sitnih "dorada" prije ljeta  8)
 
bmw m 5 said:
hej mac...prijatelju....vec kad nema nista od one nesretne winning red....dali moze nesto ovako ???  :mrgreen:

Mac, uzmi njega što prije. Uništio je SP tak da je to strašno. Jedino MotoPulseri mogu složit ružniji motor. 8)
 
mate said:
Mac, uzmi njega što prije. Uništio je SP tak da je to strašno. Jedino MotoPulseri mogu složit ružniji motor. 8)
tebi lici ovo na unisteno ???  Ja volim ruzne motore....Kako si ocekivao da ce netko tko sam sebe jebe u bolesnu glavu imati lijep motor ???  8)
 
Ups, nemam komentara...fino si me sjebo... :jesus: (y)

Sad se vidi i s desne strane pa je još i gore jer se vidi i ljubičasta marama... prestrašno... felge i pleksi su katastrofa.. 8)
 
ma sta ce ti replika,javi se,smislim ti nesto.... (y)
 
a već dugo švrljam po internetu ali nikako da nađem neku dobru kombinaciju,sviđa mi se kombinacija boja na yamahi xjr 1300 koja je izašla u moto pulsu br.92 od gospodina Milića al glupo mi je napraviti istu takvu.
 
bocko said:
a već dugo švrljam po internetu ali nikako da nađem neku dobru kombinaciju,sviđa mi se kombinacija boja na yamahi xjr 1300 koja je izašla u moto pulsu br.92 od gospodina Milića al glupo mi je napraviti istu takvu.

a to ti znaci da za tebe nije replika  :wink:

zelis biti jedinstven.... (y)
 
Pa tako nekako,samo nikako da mi se upali lampica i da se sitin neke dobre kombinacije. :misli:
 
Da ja imam XJR napravio bi isti motor ko Grigić. Čisto da ga zajebem jer misli da je njegov unikatan. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
bocko said:
Pa tako nekako,samo nikako da mi se upali lampica i da se sitin neke dobre kombinacije. :misli:

eeeee,sve se placa  :mrgreen: ...ak budem imao vremena slozit cu ti ja par.... (y) :jesus: :misli:
 
Asu lova nije problem,ako ti nije problem javi se na pp,pa se možemo sve dogovorit,ali tek mi to igra za 5 misec jer tada dolazim sa broda. (y)
 
vidio sam jucer prekjucer tu konica cbr-ku na semaforu..
 
bocko said:
Asu lova nije problem,ako ti nije problem javi se na pp,pa se možemo sve dogovorit,ali tek mi to igra za 5 misec jer tada dolazim sa broda. (y)

ma zezam se,kakvi novci...znaci imam vremena za razmisljanje  :mrgreen:
budem nest napravio,a lakiranje ces obavit kod ovog majstora  :mrgreen: :wink:
 
darko_b said:
ma zezam se,kakvi novci...znaci imam vremena za razmisljanje  :mrgreen:
budem nest napravio,a lakiranje ces obavit kod ovog majstora  :mrgreen: :wink:
      ok stari dogovoreno (y)
 
bmw m 5 said:
hej mac...prijatelju....vec kad nema nista od one nesretne winning red....dali moze nesto ovako ???  :mrgreen:
Vozdra frende
Kaj od one boje kaj sam ti poslo broj ništa,a što se tiće ove slićice zar sumnjaš u to pa naravno da mogu.
 
mate said:
Aj se ti sad malo smiri i nemoj nikom ništa obećavat do 15.12. tekuće godine da ne bi bilo: gle plutaju komadi Maca od Trsta do Graca. :mrgreen: :mrgreen:

Do kraja tjedna bi trebao imati sve spremno i zapakirano, javim se. Sad ćeš vidjet šta znači reklama, nakon ovog više ništa neće biti isto. :jesus:
niš se ti ne sekiraj ti si prvi na redu :mrgreen:
 
bocko said:
Mene zanima dali ima kakva replica za yamahu xjr 1300
Ima replica kakvih oš sam moraš znat kaj oćeš replicu ili unikat  :misli:sve radimo po željama :jesus:
 
mac.airbrush said:
Ima replica kakvih oš sam moraš znat kaj oćeš replicu ili unikat  :misli:sve radimo po željama :jesus:

ajde rekao covjek da hoce unikat...ne mi krasti zamisli i vizije :)  :jesus: 8) :misli: :shock: :wink: :mrgreen: