aj da se i ja predstavim Pending

Status
Not open for further replies.

Goran Miko

New member
Vec sam poprilicno vrijeme na forumu ali vecinom lurkam tak da mi se nije dalo predstavljat ali ajde, bilo bi vrijeme.

Ime i prezime mi je u nicku, imam 17 godina i zivim u Varazdinu. Zanimanje ekonomist. Slobodno vrijeme provodim naravno izlascima i koliko se ima za benzin, na cesti. Do sada sam vozio RS-a, a od sljedeceg tjedna na cesti me mozete prepoznati po plavo-bijeloj Shoei kacigi i novoj zelenoj 636-ici (mladost ludost). Naci me mozete na kavi u TNT-u, a prepoznati po uponone logou na majici.

Dosta, i previse informacija. Pozdrav svima i vidimo se na cesti.

P.S. Da odma pokupim "simpatije" na forumu, vratite nam sledgea! :)
 
Tesko ces tako prikupiti simpatije, radije se ti pobrini za sugradjanina - Stoneta.

I pamet u glavu s voznjom!!!

Usput - dobrodosao!

:wave:
 
Dobrodošao. Kak si uspio sa 17 godina postati ekonomist i ubosti 636-icu (+ vozačka)? Tko rano rani...
 
cirs0mp.gif
 
Don said:
Dobrodošao. Kak si uspio sa 17 godina postati ekonomist i ubosti 636-icu (+ vozačka)? Tko rano rani...
e da imamo i mi mamicu i taticu koja sve plaća...lol! već bi magistriro računarstvo! :mrgreen:
 
Mislim da je stamparska greska i da treba da stoji 27 god. al mozda samo nagadjam. Ovo je zbog onog "ekonomist", inace sto se Kawe tice ovamo jedan mali iz Ulcinja dopeljao sa ZX10kom novom a cis sumnjam da ima 16 god. :!:
 
Nije stamparska greska, mislio sam da je ocito da se ekonomist odnosi na skolu. Nevermajnd. Sto se vozacke i motora tice, samo treba imat dobar odnos s roditeljima i imati dobre pregovaracke sposobnosti. :mrgreen:

BTW zahvaljujuci KMS-u po motor idem vec sutra. Dobit motor tjedan dana prije nego su mi rekli, e svaka im cast. Postam slike kad se nekako skinem s njega.

I thx na dobrodoslici. 8)
 
8) WELECOME :peace:
 
Šalom :!:
Samo pomalo sa zvjerkom.
A što se tiče tvojih pregovaračkih sposobnosti, daješ li instrukcije :?: :mrgreen: I ja bi želio u pregovorima s cijenjenim roditeljima ishodovati neki omanji motorčić :mrgreen:
 
Kako prolazis s murijom obzirom da imas 17?!

Nije valjda da i kod vas moze RC211V da se vozi ako das panduru 5 EUR, za table i zmigavce ko te pita :mrgreen:

I polako sa tim :!:
 
Kako prolazim s policijom? Molim se bogu da me ne zaustave. Otkad vozim motor nisu me stopali ni jednom tak da sam optimist. Kad sam vec iskesirao toliko za motor naci ce se i 500kn za kaznu. 1 bod simo tamo. Nece me valjda zaustavljati bez razloga, a trudim se da zakon krsim sto manje.

Hrvoje - sorry, nema instrukcija. S tim se ili rodis ili ne rodis :)
 
pozdravvvv :mrgreen:

Mogao bi nas obradovati pa reć imaš 17,27 ili 37 god






:| :shock: Onda ima li ko kakvi savjet da mi kaže u vezi roditelja,,,, ja odem k ocu budem sa njim par sati žicam, žicam,žicam a on mrtav hladan .Onda ja popizdim i odem sa groblja. :punk: :prsti: :peace:

Toliko o roditeljimaaaaaaaaaaaaa
:wink: :wink:
 
Status
Not open for further replies.