Ajmo, naked motori ili maxi skuteri za visoke preporuke... ymha xsr700!??!

sekoslav

New member
ka što i naslov kaže sve preporuke dobrodošle ako imaš minimalno 190cm+. od maksija odma izbacit burgmane t maxove kymceak550 jer neman love za njih, i jel itko visok vozija yamahu xsr 700 ?
 
R3nchi said:
Versys 650

Slozio bi se sa tobon. Potovo za vece gradove vrhunska vozilica. Prrr prrrr prrr i prrrrrr! Ima momenta po gradu koliko hoces jedino mozda na magistrali nije bas up-to-date ovjes no na kraju to je i nebitno u ovoj klasi.
 
Sekoslav, sa mojih 188 cm osjećao sam se ugodno i na MT 125 i sada na traceru 700 tj nisam bio skvrčen ili nešto slično, a kako sam izgledao i izgledam na motoru to mi uopće nije bitno. Možda kao slon na monociklu  :mrgreen:
 
sekoslav said:
ka što i naslov kaže sve preporuke dobrodošle ako imaš minimalno 190cm+. od maksija odma izbacit burgmane t maxove kymceak550 jer neman love za njih, i jel itko visok vozija yamahu xsr 700 ?


Vidim da si iz Zadra..Skoči do mene, do salona.. V-Strom650 (y) Imam i povišen sic, ako treba..
 
Ako se ne varam XSR 700 je po gabaritima "prostraniji" od MT-07 i Tracera 700. Frend je visok 190+ i kupio je XSR 700 kao prvi motor i on je zadovoljan, ali sve je to individualno. U svakom slučaju probaj sjesti na njega pa vidi kako se osjećaš.
 
Traceri, Versys, Strom...Čovjek je u naslovu napisao da traži naked  :misli: :misli:
 
geronimo43 said:
Traceri, Versys, Strom...Čovjek je u naslovu napisao da traži naked  :misli: :misli:


U pravu si ali za visoke ako cemo realno naked i nije bas. Ja sam prosjecno visok i imam 190 pa izgledam ko slon na kolicima (dobro imam i 120 kg xD)
 
SpoRRi said:
U pravu si ali za visoke ako cemo realno naked i nije bas. Ja sam prosjecno visok i imam 190 pa izgledam ko slon na kolicima (dobro imam i 120 kg xD)
190 nije prosjek
Prosjek je oko 182-184


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
SpoRRi said:
U pravu si ali za visoke ako cemo realno naked i nije bas. Ja sam prosjecno visok i imam 190 pa izgledam ko slon na kolicima (dobro imam i 120 kg xD)
realno si u pravu  :mrgreen:, ja sam 185 i na svakom nakedu na koji sam sjeo i vozio sam se osjećao a i izgledao smješno. O ukusima i odabiru motora se ne raspravlja ali ti nakedi do 700 cm su za mulce željne divljanja . O vožnji sa suvozačem da ne govorim
 
Ja sam 195 visok i polagao sam na xj6, nije mi bio pretjerano neugodan, ali sam valjda i navikao da mi neće biti ugodno u većini vozila.
Visoki ljudi znaju šta je to voziti se u busu, vlaku, ili ovim manjim autima, prije par godina mislio uzeti novog pola, sjeo unutra, sjedalo do kraja, koljena zapinju za volan.
Osjećao se kao Hightower.
 
geronimo43 said:
realno si u pravu  :mrgreen:, ja sam 185 i na svakom nakedu na koji sam sjeo i vozio sam se osjećao a i izgledao smješno. O ukusima i odabiru motora se ne raspravlja ali ti nakedi do 700 cm su za mulce željne divljanja . O vožnji sa suvozačem da ne govorim


Jos ovi stariji mogu proci ali novi poput honda CB650R su smijesno mali. Vlasnik toga motora je umro od smijeha kad sam sjeo na taj mali motorin  :LOL:
 
uzmi si maxi sw600 i miran si. (y)za grad i to malo magistrale boljeg nema.
 
To je stvarno lijep moderno-retro dizajniran motor, ali stvarno je mali i kratak...Mislim da bi ti ipak bolje stajao neki enduro..XT660, Strom650.,Versys 650,NC750X ..Ali, kupi šta ti se sviđa i guštaj (y)
 
Sa svojih 184 cm nisam baš jako visok,ali moj savjet ti je da ak možeš isprobaš par motora koji te zanimaju i vidiš koji ti najbolje paše po udobnosti i performansama pa toga kupiš,a hoćeš na njemu izgledat veliko ili normalno nije toliko bitno.
 
Nemojte me sad isprdat al sam gledo recenziju benellia leoncina i lik ima 190cm i kaze nije mu mal..

https://www.youtube.com/watch?v=gcHu3yd3SGg&t=248s
 
Ne mogu vjerovst da si nitko nije dao truda pa sredio da bude uvoznik za HR.