Akrapovič - gdje najbolje kupiti.

di si čuo sa mivv-om?

Nisam cuo vozio sam GSR-a sa mivvom a fz6 nazalost ne. Znaci oni srednji okretaji bez killera kao da polude srednji okretaji i skacu gore. Ne mislim da dobije na cupanju nego jednostavno bolje dise motor. Ja imam mivva na fz1 ali nisam svoga vozio na originalnom auspuhu pa ti ne mogu nista pametnoga reci. Vozio jesam sa origigi al to je bilo prije godinu dana i nije bio moj.

Mivv mi je skroz dobra marka i ne dizem ga u nebesa. Svi su mi auspusi vise manje dobri. Sto se tice zvuka na fz6 mozda bi najvise dao prednost leovinceu jer ima po meni najbolji zvuk i two brothers no oni ne prolaze homologaciju. Yoshke ne bi stavljao na 600 kubika jer meni osobno yoshimura ide jedino na 1000 + kubika. Cuo sam 600 i meni je to jako ruzan zvuk.
 
Slazem se da bez mapiranja nema nista pametnog, al evo primjer kod fz6 tica, a ima si ju i sam, dosta njih sa serija ispuhom idu 220,225 max.
Kad stave otvoreni ispuh max brzina se lipo popne.


Ja sam sa svojim fz6 isao 220 sa origigi i sa nečija-šupa-obicna-konzerva auspuhom. Vjv bi uspio vise da sam imao neki renomirani auspuh.
 
iznenadio bi se, ali ako ima slip on mivv, prijenos -2/+5, povoljan vjetar, dugu nizbrdicu i vozača s čelićnim mudima, može nabrati vrtoglavih 275 po satu :mrgreen: s akrapom nejde tako jako (n)
 
Last edited:
iznenadio bi se, ali ako ima slip on mivv, prijenos -2/+5, povoljan vjetar, dugu nizbrdicu i vozača s čelićnim mudima, može nabrati vrtoglavih 275 po satu :mrgreen: s akrapom nejde tako jako (n)

Ja ne vidim u čemu je problem... jedan lik na netu izračunao je da Hyosung GT650 ide 235 i odgovorno tvrdi da je isto moguće... Istina tobože, frajer uopće nema motor, ali što znamo mi koji vozimo... xD
 
A da da, kužim, to je ona kombinacija kad u 4 brzini ide na zadnji na gas, a u 6 brzini okineš u krajnjoj i Hayabusu :mrgreen:
ja sam cuo da nije bitna snaga motora, nego srce...
onda s ybrom 125 mos i brze nego ovaj s hayabusom...
 
Ja ne vidim u čemu je problem... jedan lik na netu izračunao je da Hyosung GT650 ide 235 i odgovorno tvrdi da je isto moguće... Istina tobože, frajer uopće nema motor, ali što znamo mi koji vozimo... xD
Ide on i brže ovisi s koje visine ga baciš.
 
MIVV, Shark, Arrow, SC Project, ...

jel to ovaj Mivv duplo jeftiji, a ista kvalitete?



ili je ovaj duplo jetiji, a iste kvalitete?


ili mozda ovaj?

 
Last edited:
  • Haha
Reactions: sanchez
jbg ti...tak sam cuo...ne doduse hayabusu, nego mene na fazeru 8 da odere s ybrom...
reko, da u redu je...hehehe

Da ne duljim.
Jucer sam stavija standard mapu i auspuh jrl idem na put u Švicarsku.
Od kraja 8mj. Pa na dalje, tko god je blizu Šibenika neka se javi pa da vidimo sta je brze.
Ako nista drugo popijemo pivu.
Fz6 vs fz8 :cool:(y)
 
To Putnik36:
Ovo dolje je karbonski MIVV za taj motor. Kod nas je 3.370 kn i može se provući kartica na 12 rata... Taj karbonski Akrapovič s poštarinom dođe 4815 kn.¸1445 kn razlike..Cca 200 eura. Nije malo. Tko voli, nek izvoli. Ima izbora, sve su to dobri proizvođači👍
 
Last edited:
kak sam i reko u pocetku...yoshimura ili akrapovic...
akrapovic otpada...ostaje yoshimura...
mivv mi je malo prebucan...al stavio bi ga prije nego akrapovica...
yoshimura za moje uho najbolje...

 
  • Like
Reactions: pikacu79