Akrapovič - gdje najbolje kupiti.

A pazi ovo za ATAS 2018 Akrap top + stainless steel grane dodu ko Arrow full titan vidi cuda 😂

Zlovenac ima bolji inox nego Francesco titan
 
meni na raketi akrap i sa db killerom dreči ko stojadin bez zadnjeg lonca.. sramota me kroz naselja..
 
A pazi ovo za ATAS 2018 Akrap top + stainless steel grane dodu ko Arrow full titan vidi cuda 😂

Zlovenac ima bolji inox nego Francesco titan

to je 100% cinjenica..ali kak bi ti znao😎

i na kombinezonu pise kengur, kao i na plotu ckapi..tak da, jasno da je u akrapovic ulozeno hrpetina znanja, truda, ulaganja ulaganja i jos ulaganja..a drugi su kopirali izgled, e norme rade po portugalu koji je bas jak restriktivan, itd..

kao sto kave njemac, sve je to isti q..😂😂😂
 
I sve to gore je jako jako vazno za komad cijev, Francesko je samo obojao malo u plavo cijev od inoxa😂

Akrapovic je ulozio ponajvise u dobar marketing i to je vecina njegovog uspjeha. Stvarati filozofiju od komad cijevi sada je bas nauka.

A sad zamilsi ti ovo, covjek ima "bubu" i masno placen Akrap i ne svrbi ga novac i slozi ispuh u Zg za kojeg jedan svemocan akrap izgleda Sebring s zvukom i varovima 😂
 
Svabo znas li ti sta je stainless steel?
 
I sve to gore je jako jako vazno za komad cijev, Francesko je samo obojao malo u plavo cijev od inoxa😂

Akrapovic je ulozio ponajvise u dobar marketing i to je vecina njegovog uspjeha. Stvarati filozofiju od komad cijevi sada je bas nauka.

A sad zamilsi ti ovo, covjek ima "bubu" i masno placen Akrap i ne svrbi ga novac i slozi ispuh u Zg za kojeg jedan svemocan akrap izgleda Sebring s zvukom i varovima 😂
Hahahahahahahahahaha..ajmo u neku dobru janjetinu, moze is stogod vise, da vidim u odnosu na koga to Akrap zgleda ko kucna radinost..daj pliz:)

imas pravo..sve je marketing..svi oni aparati,talionica titana, ugovori sa Porscheom, jedini privatnik uF1...i ja sam jucer sa bmw isao 600km/h..majke mi!
 

Attachments

  • IMG_20200726_155437.jpg
    IMG_20200726_155437.jpg
    77.6 KB · Views: 110
Meni nevidljivi varovi ne uljevaju povjerenje:mrgreen:
 
Treba Akrap malo dići cijene da si ga samo najveći snobovi mogu priuštiti, ovo je sad postalo bezveze, još malo će i poštari na skuterima imati Akrape
 
  • Like
Reactions: Putnik_36
canepa je vozio 1.22 na grobniku na touring forceu, ali ključne su bile titanium popnitne 😎
 
  • Like
Reactions: maRRin 06
koje se lijevaju u istoj ljevaonici sa gorenje vešmašinama..čovječe..
 
Migo Moto koji je spominjan....

Web mu nije aktivan?