alergija na pelud i vožnja s motorom

aurellie said:
Kad me napadne alergija začepi mi se nos i počnu me oči jako svrbit, tu i tamo kihnem ali kihanje mi je najmanji problem. Obično dobar dio godine provedem začepljenog nosa i crvenih i suznih očiju. Klaritin mi je pomagao za oči, ali  ne i za nos, no tableta bi me nadrogirala i uspavala i izgledao sam kao zombi sa njom. Nema šanse da bih sjeo na motor nakon što bih popio klaritin.
Rinolan mi je puno bolji, jer mi pomaže za oči bez da me uspava ili omami.
Sada isprobavam Belodin, ista stvar kao rinolan, sprječava svrbež očiju ali za nos mi ništa dosad nije pomoglo...

Ima li netko neki prijedlog kako da mi se nos konačno odčepi? Da uzmem borer i provrtim heh heh...  :mrgreen:

U počecima moje agonije sa alergijom prije negdje 10 godina znam da sam dobivao neku pumpicu za nos mislim da se zove Gnadion ili sl. Meni osobno nije nešto pomoglo jedino što je fora ono možeš se poistovjetiti kao  asmatičar samo što si ne špricas usta nego nos. Eto!
 
kufner said:
U počecima moje agonije sa alergijom prije negdje 10 godina znam da sam dobivao neku pumpicu za nos mislim da se zove Gnadion ili sl. Meni osobno nije nešto pomoglo jedino što je fora ono možeš se poistovjetiti kao  asmatičar samo što si ne špricas usta nego nos. Eto!
Ali Gnadion i je za asmatičare ...  :misli:
 
za oci kupi kapi, neznam kak se zovu, zelene boje su i koriste se za lece... stvarno pomaze...
 
Wrbex said:
belodin ili kak se vec zove, 25kn 7 tableta...popijes 3-4 i miran si, barem je meni tako. Naravno 1 tabledtu dnevno
 


Najjaci,pila sam Dimidril i ubila bih onoga tko mi ih je propisao jer cijelo vrijeme sam samo spavala od njih.Onda Claritine,nisu bile lose,ali evo Belodin uzmes bez recepta i meni pomazu stvarno. (y)
 
teacherica said:
 


Najjaci,pila sam Dimidril i ubila bih onoga tko mi ih je propisao jer cijelo vrijeme sam samo spavala od njih.Onda Claritine,nisu bile lose,ali evo Belodin uzmes bez recepta i meni pomazu stvarno. (y)
claritine je i meni bio OK... ali sad se plaća i prešao sam na Rinolan ... i to mi je OK ...  :misli:
 
Mene muči ambrozija i kad krene cvatnja i pelud sredinom 8-mog mjeseca, nisam u stanju izać is stana, a kamoli sjest na motor. Probao sam dosta preparata ali trenutno najbolje za alergiju protiv ambrozije mi je hederin Heprocet.

Puno mi manje slini iz mosa i kapa iz oka, inače imam visok stupanj smetnje alergena na Amroziju i znam kak je mnogima za vrijeme cvatnje.:cry:😭
 
  • Sad
Reactions: 3alfa3
Neznam za rekord ali nemrem ne primjetiti da se reklamirujaća ekipa polako množi😆