Alpe Adria

baxy

Well-known member
Od 4. do 7. travnja trebala se održati prva utrka AA prvenstva za 2013. godinu na stazi Slovakiaring.
Obzirom na vremenske nepogode trka je otkazana tako da se start prvenstva seli za datum 3.-5. 05. u Italiju na stazu "Adria raceway".

Obzirom da su se u sklopu AA utrka održavalo i PH , što će vjerojatno biti formula i za ovu godinu, nameće se pitanje tko će od naših dečki ove godine biti u konkurenciji, za AA, za PH ?
Hoće li se opet događati da se za PH nemože popuniti postolje...? (osim u Križevcima)  :misli: :misli:


 
angelo.ma said:
bar ti je postolje zagarantirano  :mrgreen:

Angelo, šta se i ti ne uključiš
 
jbt led pRRijavis se u klasu 1000 i mam si tRReci u PH :LOL: :LOL: :LOL:

kolko opce dodje licenca :misli: :mrgreen:
 
s vremenom najbržeg kruga od  +1.50.  :mrgreen:
 
1.55 molit cu lijepo :mrgreen:

koji bi to škandal bio :LOL: fkt šteta kaj nemam falš oklope :(
 
angelo.ma said:
golica me strašno, al ne mogu nikako. posao mi ne dozvoljava  :?.

pa nije ti to 20 utrka u sezoni, imaš motor o.k., stekao si neka iskustva na mh, vremena su ti solidna ... i šta sad, šta se čeka  :misli:
 
posa mi diktira tempo, ne mogu unaprijed zakazat termine već se spremim i kad situacija dopusti odem na stazu. vjeruj mi, da postoji šansa da se uključim, uključio bi se  (y)
 
angelo.ma said:
posa mi diktira tempo, ne mogu unaprijed zakazat termine već se spremim i kad situacija dopusti odem na stazu. vjeruj mi, da postoji šansa da se uključim, uključio bi se  (y)

Na prevaru i u tišini uzet pehar i onda za dvije godine solit pamet na forumu jer kao, jebiga, ja sam ipak bio prvak države. :mrgreen:
 
angelo.ma said:
posa mi diktira tempo, ne mogu unaprijed zakazat termine već se spremim i kad situacija dopusti odem na stazu. vjeruj mi, da postoji šansa da se uključim, uključio bi se  (y)
E to je ljepo... Samo svekoliko forumsko pučanstvo nije uzelo u obzir da ti sa svojim motorom ne mozeš vozit niti jednu klasu osim superbikea , a za tu klasu nit ima PH nit imas dovoljno centimetara :LOL: :skriven:  :LOL:
 
Mogao bi moto2 kad bi u yamahinu šasiju nagurao hondinu mašinu (y)
Ja se malo zajebavam da se netko ne uvrijedi :mrgreen:
 
antefz6 said:
E to je ljepo... Samo svekoliko forumsko pučanstvo nije uzelo u obzir da ti sa svojim motorom ne mozeš vozit niti jednu klasu osim superbikea , a za tu klasu nit ima PH nit imas dovoljno centimetara :LOL: :skriven:  :LOL:
mislim da bi zadovoljiva,kontrole su nikakve a masina se otvara samo prvoj trojici ili na zahtjev nekoga
 
mate said:
Na prevaru i u tišini uzet pehar i onda za dvije godine solit pamet na forumu jer kao, jebiga, ja sam ipak bio prvak države. :mrgreen:
E baš mi je drago da si mu reka  (y) Sad ajde u prvu birtiju popij štogod i reci im da ču ja platit :mrgreen: :mrgreen:
 
antefz6 said:
E to je ljepo... Samo svekoliko forumsko pučanstvo nije uzelo u obzir da ti sa svojim motorom ne mozeš vozit niti jednu klasu osim superbikea , a za tu klasu nit ima PH nit imas dovoljno centimetara :LOL: :skriven:  :LOL:
za sat posla ga složim da zadovolji Stock klasu  :wink:, a za jajca nemam argumenata  :jesus: