ALPE-ADRIA!!

shepi

New member
Ova je viked!Bit ce jako zanimljivo,puno trkaca pa ko ima prliku neka navrati.Po meni najbolja(osim happeninga)manifestacija.Jurit ce se brzo :wink:
 
AAJJJJMMMMMMMOOOOOOOO SSHHHHEEEEEPPPPPPPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

..javljeno iz režije da shepi ima 1:37:nešto na treningu i da je drugi najbrži za PH...svaka čast majstore...ovim postaje najbrži forumaš :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ..sad možeš pljucat po svima i svi te moraju slušat :mrgreen: :mrgreen:
 
Shepi čestitam od srca i dabogda bija na postolju.Čujem da juriš zahvaljujući novom sponzoru i stručnom savjetniku "Moto Bean" :D :oops: ..Sve ću te naučiti.
 
Damir said:
AAJJJJMMMMMMMOOOOOOOO SSHHHHEEEEEPPPPPPPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

..javljeno iz režije da shepi ima 1:37:nešto na treningu i da je drugi najbrži za PH...svaka čast majstore...ovim postaje najbrži forumaš :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ..sad možeš pljucat po svima i svi te moraju slušat :mrgreen: :mrgreen:
1,38.053 , i ima drugo mjesto u PH , svejedno !!!
Ajmoooooo SHEEEEEPIIIIIIIIIIII !!!!
 
:shock: 40 ih starta?????? ajmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :shock:
 
E jučer Emil i Gigo osvojili prva mjesta u svojim klasama. Danas isto voze AA pa ćemo valjda do večeri znati razultate.
 
AJMO SHEPI!!!!!!!!!!!!!!!!!
ZAKON!!
Mate ti si trazia mene i ja tebe, ipak HVALA na cestitkama :D
 
Da malo razjasnimo, nismo mi jedan drugog tražili nego si ti cijelu večer prosijedio na motoru ispred Aquariusa. Nike i 20-tak tovara su mi svjedoci! :mrgreen: :mrgreen:
Emil i u AA osvojio prvo mjesto!!! :naklon:
 
mate said:
Da malo razjasnimo, nismo mi jedan drugog tražili nego si ti cijelu večer prosijedio na motoru ispred Aquariusa. Nike i 20-tak tovara su mi svjedoci! :mrgreen: :mrgreen:
Emil i u AA osvojio prvo mjesto!!! :naklon:


i-a
 
Ali nazalost Sepi je pao....... :( ....fala Bogu nije mu nista ali si je motorcic malo razlupao...... :?
Ajd bitno da si dobro!!!!! :hello: