amerikanizacija

jeeeeeebeeeenooo stari, ne bih se bunija  (y) (y)
 
Zanimljiv projekt , jeste nelijep ali ima zanimljivih detalja,  samo ne kuzim zasto je kvacilo okacio na malu rucku pored rezervara
  jako neprakticno
  meni je inace favorit mali japanac , zvan cica  Zero


  http://www.zero-eng.com/index1.php


  sto mislis grga?
 
lemoo said:
Zanimljiv projekt , jeste nelijep ali ima zanimljivih detalja,  samo ne kuzim zasto je kvacilo okacio na malu rucku pored rezervara
   jako neprakticno

..ovak sam za sebe stvarno djeluje nespretno, bilo bi učinkovitije da je to dodatni kuplung na ručnom mjenjaču. 
kolko sam uspio vidjet neke od ručki su vezane za mjenjač, a neke nisu samo za njega :misli:

 
lemoo said:
meni je inace favorit mali japanac , zvan cica  Zero

ima zanimljivih radova taj čiča Zero (y)

osobno od svih ovih space shattlova mogu probavit nešto stariji razgoličeni look. mašina, rama, rezervoar, sjedalica i kaj ćeš više :misli:
 
100 ljudi 100 ćudi
100 motora 200 kotača



ako mi treba ukras staviću si vazu u sobu a ne to u garažu....
 
svaka čast onom ko ga je radio jer se je namučio krvavo  (y)
al meni to neliči na ništ  :mrgreen:
 
grgaSH said:
..ovak sam za sebe stvarno djeluje nespretno, bilo bi učinkovitije da je to dodatni kuplung na ručnom mjenjaču. 
kolko sam uspio vidjet neke od ručki su vezane za mjenjač, a neke nisu samo za njega :misli:
Da ima svega i svačega, i  kuplung na nožnim komandama pa onda ručni mjenjač, pa čak i kuplung na uobičajnom mjestu i onda ručni mjenjač, znači moraš ljevom rukom stisnut kuplung a desnom rukom promjenit brzinu  :misli:  :mrgreen:
  Fora su mi ovakvi motori, malo old schoola, čak mi je i ovaj od occ-a ok.
 
redni V3, zasto  :mrgreen:
 
sid said:
redni V3, zasto  :mrgreen:

      Nešto ne kužim, redni (cilindri razmaknuti za 0 stupnjeva), V3 sa dva cilindra u jednom redu i jednim samim u drugom, ali ovdje se vide jednako razmaknuta sva tri cilindra. Mislim da je to ipak neka varijanta zvjezdastoga kao na starim avionima. Sorry ako griješim...
 
Da, ali to je Harli evo mašina, njoj se i dva cilindra kače na isto koljeno ovdje je samo dodan jedan cilindar, u biti tipičan Harley...
 
z-1000mk said:
Da, ali to je Harli evo mašina, njoj se i dva cilindra kače na isto koljeno ovdje je samo dodan jedan cilindar, u biti tipičan Harley...

      Da li je i taj treći dodani cilindar na istom koljenu?
 
to da je normalan harley sa harley radilicom nema sanse da bi ikako moglo raditi  :misli:
 
sid said:
redni V3, zasto  :mrgreen:

vr 4 npr. kod vw ili mitsubishia ti ne izgleda tak  :mrgreen:

vr je u principu v motor s jako malim kutem medu cilindrima tako da stanu pod jednu glavu  :mrgreen:
 
to bi ti bio neki ajmo reć, dio zvjezdastog motora (kakve imaju avioni)... samo zvjezdasti ima cilindre oko punog kruga
 
OldBoy said:
       Da li je i taj treći dodani cilindar na istom koljenu?

Predpostavljam da je (normalno da je prerađena radilica i blok za treći cilindar)