AMK RAMA - Ramsko jezero (BiH) 16.-18.08.2013.

Added to Calendar: 16-08-13, 17-08-13, 18-08-13

hoče li kakav program uskoro?!  :misli: nas par namjerava doći pa čisto informativno da znamo....  8) (y)
 
Zubakis said:
Ima...
:sucky:
:lolcry: to se podrazumjeva kad mi dolazimo ali cisto da ih upozorim da se znaju curke pripremit...  8)
 
Pozdrav! Može li karta ili GPS da vas lakse nadjemo da ne moramo lutati oko jezera. Hvala (y)
 
Vilige Rider said:
Pozdrav! Može li karta ili GPS da vas lakse nadjemo da ne moramo lutati oko jezera. Hvala (y)
ne doživljavaju nas...  :mrgreen: :LOL: :LOL:
 
To nam je usput na putovanju  (y) dolazimo. Nebi bilo loše, da napišete, ima li kakav program ili muzika. Biče klopa ili ponesemo cenviče?
 
paranoid said:
ne doživljavaju nas...  :mrgreen: :LOL: :LOL:
I meni se cini. Aloooooooooooooo ima li kooooooogaaaaaaa kuc,kuc  :gace:
 
Baš gledam da su prošle godine na svojoj stranici objavili program četiri dana prije susreta. Znači tamo ponedjeljak/utorak bi mogli nešto saznat.  :wink:
 
Na njihovim stranicama postoji nekakav "mrsavi" program za subotu... mi smo planirali vec u petak biti tamo tako da bi nam svaka info dobro dosla...  :mrgreen:
 
ma to ti nije bas neki veliki susret pa da bude veliki program a posebno par dana
Uglavnom mozes na jezeru kampirati ili za 100kn ako je cijena kao i prosle god. u objektu ispred kojeg se sve to odrzava
Meni je bilo skroz ok,ugodna i domaca atmosvera  bez presinga,nema puno satora ....ali domacini i sve ostalo za 5
Dusu dalo za odmor,napunit baterije  i krenuti put mora u guzvu,vrucini...zivcanost...
 
Plan je iskoristiti susret kao svojevrsnu bazu.... po danu bi se vozali okolo po Bosni a na vecer par pivkana i spavanje... kako u petak tako u subotu...  (y)
 
Poslao sam upit na mail ,i evo odgovora:
Mjesta za kampiranje ima koliko želite,jer je sami moto susret uz jezero a obala je duga kilometrima, petak se može doći a nema nekog programa,subota je
14:00 Besplatan gulaš u kampu
17:00 Defile (Besplatno pivo na defileu)
18:00 Povratak u kamp
18:30 Bajkerske igre
20:00 Live koncert " ACOUSTICAL FOUR"
00:00 Striptiz
Dođite da pijemo, jedemo i provedemo najbolje moguće jedan vikend zajedno!!!! Hvala još jednom i vidimo se!
BESPLATAN ULAZ ZA SVE!,,,




prenoćiste kontakt: POPO 0038763 172 007-ovo je uz samo mjesto održavanja.
Motel Rama  0038763 312693 udaljen 5km.
 
Takvo gostoprimstvo ni ja ni moje drustvo ne pamtimo!!!!  (y) bilo nam je odlicno vidimo se opet...  (y) pozdrav i ekipi sa foruma koju smo sreli u Sarajevu...  (y) dr. put moramo na cugu... 
 
Pozdrav i tebi i ekipi ! (y)
Još bi samo dodao ,da je mjesto održavanja susreta doslovno kao iz bajke.Nešto prekrasno! (y)