AMK ZMAJEVI - Bužim (BiH), 30.-31.05.2014.

Added to Calendar: 30-05-14, 31-05-14

Iwa

Motorator
AMK ZMAJEVI BUŽIM, koji če se održati 30. i 31. 5. 2014 u Bužimu (BIH) na bazenu Plava Laguna. Kontakt kluba  0038761981493 Anel Varcar (sekretar)
 
Znam da ne trosite sredstva na propagandu kako bi nam omogucili sto povoljnije druzenje ali, neki raspored, satnicu, neku informaciju bi mogli podjeliti s nama.
 
Bogme, imao sam pravo, nista ne trose na propagandu  :)
Mala.sala... Usljed nedavnih nemilih dogadjaja s vremenom, popucale su im veze s forumom, pa su me zamolili  da napisem par detalja u njihovo ime, dakle u ime AMK ZMAJEVI - Buzim
Kao sto mozete procitati u najavi susreta, moto susret ce se odrzati 30. i 31. 05. 2014g. na haciendi Plava Laguna. Glavna dogadjanja su, klasicno, u subotu. Sve koji dolazite docekat ce pice dobrodoslice, a one koji izgladne od dalekog puta, i besplatni grah s kobasicama. Defile je zakazan za 17h. Moramo malo upoznati ljepote Buzimskog kraja. Obzirom da se ocekuje lijepo vrijeme, ponesite si kupace, pa se slobodno osvjezite u bazenu. Naravno, oni trijezni. Pice nece biti dzabe ali tu je negdje. Sve to ce promatrati zaigrane go-go plesacice. Kupace mole da u toku gledanja ne rade velike valove, kako ne bi doslo do nepotrebnog izlijevanja vode  :LOL: :LOL:
Nakon dolaska "sebi", slijede moto igre s vrlo bogatim nagradama. Kada zadje sunceko slijede dva rock band-a, koje mozete prozivjeti uz dobru ponudu klope i cuge. U ponoc, mjesto himne, dolazi teta striptizeta, a nakon nje dernek do jutra. Kazu ovako: ".Ne garantiramo za repertuar"! Cini mi se da ce bit case lomim ruke mi krvave!
Spavanje osigurano na velikom prostoru gdje mozete podici svoje kuce, pa i ostati koji dan, ako vam se svidi. Nadam se da nisam nista zaboravio.
Za kraj: Svi ljudi dobre volje su dobro dosli, a oni koji misle prigovarati neka ostanu kod kuce, ili neka idu na druge susrete  :D
Dobro dosli u Buzim kod AMK ZMAJEVI
(za pravopisne pogreske ne snosim nikakvu odgovornost  :jesus:)
 
Dakle sve isto kao i prošle godine čak je i datum isti,jedina razlika da čemo mi zasvirati pa dodjite biće puno dobrog rock&rolla a možete i namočit jajca na bazenu (y)
 
Puls Rock Band said:
Dakle sve isto kao i prošle godine čak je i datum isti,jedina razlika da čemo mi zasvirati pa dodjite biće puno dobrog rock&rolla a možete i namočit jajca na bazenu (y)

Ima li kakvih novosti  :misli:
 
He he Bužimci baš ne troše na promidžbu.Dakle ovako 27 i 28.5.2016 šesti moto susret Amk Zmajevi Bužim,lokacija Plava laguna,otprilike sve isto kao i prošlih godina,moto igre, go go plesačice za glavnu tetu nisam siguran i obilje dobrog rock&rolla.Hrana i piće što bi rekli domačini haman pa džabe i ponesite kupaće možete namočit jajca u bazenu.Dobrodošli (y)