anlaser tesko vrti a novo sve na anlaseru

fintich

New member
pozdrav imam hondu cbx750  i anlaser mi tesko vrti samo receno niti ne vrti . prije nego sam dao slagati anlaser ja sam motor turirao nisam bas jako do 5 tisuca obrtaja i samo odjednom mi izgubio gas kjao da ostao bezz goriva ono poceo se gusiti i crko je i ja da ga probam upalit on  koda akumulator nema struje  pa sam mislio da je anlaser i  odniesel sam da elektricaru u i reko je da je nekakvi namotaji zgoreli i dao sam to slagat sve i anlaser je sad ko nov i ja sam ga natrag stavijo al on opet skoro ne vrti pa  bih vas molio ako bi itko znao otprilike rec stabi to moglo bit ja se vec pomalo bojim da nije ness s masinom karike ili ness  kad nece vrtjet a kad direkt spojim od auta akumulator onda vrti al dosta slabo 
 
jesi probo startat bez svijećica  :misli:





....ak i bez svjećica motor ima jaku kompresiju ........











....onda ti nije do anlasera  :mrgreen:
 
mislim da te taj "električar" oženio  :mrgreen: neznam zašto ti je motor crknuo ali sigurno nije radi alnasera
 
zakaj bi ga oženio?


sjebo je anlaser dok je probo upalit zacvikanu mašinu...


sorry majstore, ja mislim da ti je makina u banani, zato ti je i crko motor  :?
 
Skini bočni "čep" pa provaj zavrtit motor sa ključem.U jednu stranu(pravu) se mora vrtit lagano ,ako nije zariba ili okrenija ležaj u klipnjaći, a na drugu stranu se mora vrtit teško jer tako vrti i alnaser.         
Pažljivo čitaj.
 
Novosti ????????????????   
Ako ih ima stavi da znamo šta ti se desilo.Mislim da ljudi koji su komentirali (i ostali) zaslužuju  odgovor. :misli: