AO PLUS OSIGURANJE

IGORVUK

New member
Netko iskustva sa AO PLUS?Meni nisu priznali štetu iz razloga sto nisam kriv...Majke ti koje gluposti..a da sam kriv rekli bi :pa sam si kriv.
 
Daj malo objasni bolje , jesi ti nekog lupio , jel tebe netko , jel imaš kasko itd  :misli:
 
Dakle ostetio sam samo sebe...imam obicno i AO PLUS osiguranje...Nedjelja oko 10:00 vozeci se na posao nesta zamisljen ali postujuci brzinu izleti mi macka i ja refleksno skrenem i padnem.sjebem koljeno,rame,kljucnu kost...lik sto je vozio iza mene autom me odveze na hitnu...i dan danas na bolovanju(godinu i pol)sreca pa je ozljeda na radu...
E da stvar je da me osiguranje odjebalo iz razloga sto nisam kriv.
 
pa na takav slučaj i sličan mora izaći prometna policija i napravit zapisnik , naravno i naplatit ti kaznu od 1000 kuna , :mrgreen: barem je tako bilo kod mene , išao sam u rikverc kroz usku ulicu i cjelu je prošao bez problema , kad sam išao nazad u rikverc jer se nema gdje okrenut nadobudan susjed izvadio kantu i to crnu za smeče i ja naravno skršil auto zadnji dio , susjed mamicu mu maminu pozvao  :police: i ja na kraju platil kaznu , ti si još dobro prošel , trebaš sebi jedino popravit štetu , ja sam platil kaznu i štetu
 
Policija nije dolazila ali stoji u otpisnom pismu da je bio pad s motora..osiguranje je priznalo izjave 2 svjedoka ali ne priznaje stetu jer nisam kriv.dobio 2 puta odbijenicu i sad sam dao odvjetniku..ali i to cekam vec 2 mjeseca.jebo ih AO PLUS..
 
Propust je napravila hitna jer nije obavjestila policiju o odesu...ali odvjetnik kaze da je dovoljna izjava svjedoka i da je sad bitno dokazati da sam ja kriv da bih dobio odstetu..hahaha koja situacija.
 
IGORVUK said:
Propust je napravila hitna jer nije obavjestila policiju o odesu...ali odvjetnik kaze da je dovoljna izjava svjedoka i da je sad bitno dokazati da sam ja kriv da bih dobio odstetu..hahaha koja situacija.
hitna je dužna o bilo kojoj svojoj intervenciji izvjestiti  :police:, onda neko od  :police: zaduži predmet i radi po njemu , barem to dobro znam , e sad zašto to hp nije napravila  :shock:
 
IGORVUK said:
Policija nije dolazila ali stoji u otpisnom pismu da je bio pad s motora..osiguranje je priznalo izjave 2 svjedoka ali ne priznaje stetu jer nisam kriv.dobio 2 puta odbijenicu i sad sam dao odvjetniku..ali i to cekam vec 2 mjeseca.jebo ih AO PLUS..
Vrlo jednostavno objašnjenje, a i sam si sve rekao. Znači AO plus pokriva ozljedu vozača ukoliko je vozač kriv za nastalu nezgodu. U ovom slučaju si (pretpostavljam) u opisu štetnog događaja naveo da je pad bio radi toga što je izletila životinja, dakle ne tvojom pogrešnom procjenom, uslijed prevelike brzine itd. I to ti je to, ljudi najčešće sami sebe zajebu kad pišu opis štetnog događaja. Da si napisao npr. "zbog neprilagođene brzine uvjetima na cesti izletio sam s ceste il npr. prejako sam zakočio da ne udarim vozilo ispred sebe i pao sam", takve stvari bi ti 99% prošle, naravno + dokumentacija liječnika.
 
Vedran_ZG said:
Vrlo jednostavno objašnjenje, a i sam si sve rekao. Znači AO plus pokriva ozljedu vozača ukoliko je vozač kriv za nastalu nezgodu. U ovom slučaju si (pretpostavljam) u opisu štetnog događaja naveo da je pad bio radi toga što je izletila životinja, dakle ne tvojom pogrešnom procjenom, uslijed prevelike brzine itd. I to ti je to, ljudi najčešće sami sebe zajebu kad pišu opis štetnog događaja. Da si napisao npr. "zbog neprilagođene brzine uvjetima na cesti izletio sam s ceste il npr. prejako sam zakočio da ne udarim vozilo ispred sebe i pao sam", takve stvari bi ti 99% prošle, naravno + dokumentacija liječnika.
Da tocno tako...ali tako sam mogao skrenuti i na suprotnu stranu...dakle ja sam kriv sto sam skrenuo na stranu na kojoj sam pao...to zapravo sad odvjetnik dokazuje da dokaze moju krivnju.
 
IGORVUK said:
Da tocno tako...ali tako sam mogao skrenuti i na suprotnu stranu...dakle ja sam kriv sto sam skrenuo na stranu na kojoj sam pao...to zapravo sad odvjetnik dokazuje da dokaze moju krivnju.
Da, al nisi skrenuo zato što si baš to zamislio jer onda ne bi pao, nego te iznenadila životinja i ona je krivac za tvoj udes!  :mrgreen: Opis štetnog događaja u osiguranju kad prijavljuješ štetu je ključan, poslije ćeš se natezat na sudu, a uvjeravam te da osiguranja imaju najbolje odvjetnike za te stvari.
 
A znam da...jbg nista me ne košta pokusati...zapravo i dao sam odvjetniku jer me nagovorio...kaze da su sanse velike..mada se ni ne nadam previse.
 
bez zapisnika  :police: teško to prolazi , oni odmah utvrde da si kriv , kazna je 1000 kuna , platiš odmah pola , ili još bolje ideš na sud i složiš žalbu pa možda i ne platiš tak puno, jbg , majstor sam za takve žalbe napisat , hehe barem ja to znam dobro iz prve ruke , ja sam napisal žalbu i nisam niš platil , e kolko sam kukal na sudu , al prošlo je , tebe nažalost čeka duga bitka , sretno
 
Ma gle ja sam se zalio prije godinu i pol i dva puta su me odbili...a na sam nagovor odvjetnika jer ga poznajem sam mu dao da vidi ako nesta moze izvuci...zapravo on mi je rekao da su sanse velike i da bi on pokusao.jbg sad sta bude,bude...ja se vozim i dalje :021:
 
EL TORRO said:
bez zapisnika  :police: teško to prolazi , oni odmah utvrde da si kriv , kazna je 1000 kuna , platiš odmah pola , ili još bolje ideš na sud i složiš žalbu pa možda i ne platiš tak puno, jbg , majstor sam za takve žalbe napisat , hehe barem ja to znam dobro iz prve ruke , ja sam napisal žalbu i nisam niš platil , e kolko sam kukal na sudu , al prošlo je , tebe nažalost čeka duga bitka , sretno
Ovo je i više nego točno, al s druge strane nije sve u žalbi. Džabe ti se žalit ako sam sebe ujebeš u startu s opisom štete, osiguranja su po tom pitanju lukava i sve ti jako dobro piše u uvjetima osiguranja (bilo da je riječ o kasko ili AO polici). Govorim ti također iz iskustva (al ne pisanja žalbi  :mrgreen:). bilo kako bilo, IGORVUK želim ti sreću da nešto i dobiješ, makar prema onom što sam pročitao u temi, ne nadaj se previše...
 
A jbg lik koji je vozio iza mene me stavio u auto i odvezao na hitnu...dakle hitna je kriva sto nije obavijestila policiju.
 
Vedran_ZG said:
Ovo je i više nego točno, al s druge strane nije sve u žalbi. Džabe ti se žalit ako sam sebe ujebeš u startu s opisom štete, osiguranja su po tom pitanju lukava i sve ti jako dobro piše u uvjetima osiguranja (bilo da je riječ o kasko ili AO polici). Govorim ti također iz iskustva (al ne pisanja žalbi  :mrgreen:). bilo kako bilo, IGORVUK želim ti sreću da nešto i dobiješ, makar prema onom što sam pročitao u temi, ne nadaj se previše...
mislio sam na žalbu na kaznu od  :police: može se tu uvijek nešto ušičarit , barem ja to dobro znam
 
EL TORRO said:
mislio sam na žalbu na kaznu od  :police: može se tu uvijek nešto ušičarit , barem ja to dobro znam
Nisu iste žalbe za osiguranja i za  :police:! :mrgreen:
 
Da li si dobio od policije da platis kakvu kaznu za tu nezgodu? Ako si dobio da platis kaznu, onda si po toj logici kriv.