apn-6 e-90

Nazad kojih petnaestak godina imali smo  moj prijatelj i ja BT-e.Bili su pravi krševi dok ih mi nismo sredili.Moj je bija 60 ccm sa L prstenom i radilicom od pente,karb  :misli: Bing 18 i rezonantni auspuh.Bija je narančaste boje sa crnim felgama i iša je 90km/h.Ovaj od prijatelja je bija zato prava raketa.Crni sa crvenim felgama i mašinom od electrona 90 ccm i Dellorto 24 karbom i rezonantim auspuhom.Mi smo ka mulci išli oturpijat klip i prijatelj uzeja brusilicu i na usis ga iša malo "srizat" samo šta je to malo ispalo na kraju malo viiiiše.U svakom slučaju nismo ga mogli nikako uštelit da prima gas od niskih okretaja stalno se gušija,nego polako mic po mic nabit mu đire i onda radi ko sat na visokim okretajima.Ali zato je iša ka malo koji motor "onda" u gradu.Vespu PX200 je pra ko od šale i to s dvojicom na leđima a krajnja brzina mirena sa stojadinom koji je vozija pokraj  njega je bila 150 km/h ?????(sat od stojadina vjerovatno laže ali svejedno je motor iša ko blesav).Takav motor se ima samo jednom.Niti jedan rezonantni auspuh do kojega smo se mi u ono vrijeme mogli dokopati mu nije odgovarao nego neki koji smo dobili na poklon i taj nije ličija na ništa.To je bio prvi motor koji sam vozija i od kojeg sam se usra ko grlica kad bi mu nabija gas.Čulo ga se na kilometar koliko je bija bučan ali je iša  :mrgreen:  :mrgreen:
 
Uh, odmah nostalgija  :LOL: Ovo me vraća 19 godina unatrag kad sam dobio prvi motor na brzine. Bio je to novi ATX, pa ono rezonantni auspuh, pa mašina od BT-a i na kraju od E-90. Kakvi su to bili dani..... :mrgreen:
 
Ah sjeta
Pred cca 10-ak godina
BT - perla ljubičasti, onaj oklop šta pokriva mašinu
Gore mašina od E-90, Dellorto 22, Sito racing reza
A samo zadnja kočnica u funkciji  :bonk:

U 4. je dolazil do kraj kilometarsata od BT-a  :mrgreen:
Tada - najbrži u selu  8)

 
Ja sam to ugradio na APN7. Žao mi je šta nemam nijednu sliku. Za one koji ne znaju APN7 je izgledao kao APN4 ali je imao niklovani rezervoar. Naprijed je bio disk od CTX-a upleten na felgu 17'' (Mislim da nitko to osim mene nije napravio. CTX ima felgu 18) a prednje vilice su bile od BT-a.  Iza je bio amortizer i str. kotč od E-90. Svjetlo prednje niklovano ogruglo je bila maglenka od nekog suzuki terenca. Čak smo se jednom mjenjali ja i brat za felge (On je imao BT-a) i da samo vidite kako je BT jebeno izgledao sa žičanim felgama...
 
Nike said:
Za one koji ne znaju APN7 je izgledao kao APN4 ali je imao niklovani rezervoar.





Evo i 2 slike mojeg bivšeg vozila:

mašina E-90
karb.Dell'Orto 25
pr.vilice,amortizeri i kotači E-90

sa felgama i pr.vilicama od BT-a:


 
opako složeno (y)

jel imaš slike ovog čuda u avataru što imaš...?