apn4 ms

sladjan90

Member
nisam znao gdje treba postaviti temu,pa cu probati ovdje. evo da predstavim svoga ljubimca. tomos apn4 ms,1983,49kubika,5 brzina,dellorto 14-12,12v struja platinska,glava sa squishem,kracena grana u auspuhu. i to samo neke sitnice koje sam promijenio :mrgreen: evo jedna slicica kakav je bio kada sam ga kupio,i jedna sadasnja,mislim da su skoro slicni :mrgreen: a u planu je jos dosta toga prilagoditi,kada financije dopuste.
 
i jedna sadasnja :mrgreen:
 
ROMANISTA said:
pa uništija si lip motor u splitu znana kao "latašica" boja ajde, ali ovi sanduci, hr nalja :palacdolje:
A kako bi bez naljepnice prelazijo granicu?
*sladjan90 zar mu nisu preteški ti dodaci sa strane
 
a morao sam malo da ga prilagodim svojim potrebama,jer standard nikako nije zadovoljavao. dodaci cak i nisu teski,dobio sam ih od jednog postara,kompletni koferi sa alatom unutra i nosacima kofera su teski 14kg,sto mislim da i nije nesto previse. budu i tezi naravno kada idem na neki dalji put,na primjer kada sam isao u SLO,Koper sa njim bili su skroz puni dijelova i alata i slicnog
 
sladjan90 said:
a morao sam malo da ga prilagodim svojim potrebama,jer standard nikako nije zadovoljavao. dodaci cak i nisu teski,dobio sam ih od jednog postara,kompletni koferi sa alatom unutra i nosacima kofera su teski 14kg,sto mislim da i nije nesto previse. budu i tezi naravno kada idem na neki dalji put,na primjer kada sam isao u SLO,Koper sa njim bili su skroz puni dijelova i alata i slicnog
Svaka čast (y) - bila je nema dugo tema o ekipi šta je putovala sa apencima, jesi i ti ili je to druga ekipa?
 
hm neznam o kojoj temi je rijec,ako nadjem ovdje javim jesam li ja bio tu :mrgreen: od putovanja sam bio u 4 mjesecu u SLO,zatim sam isao na trke oldtimera u novoj raci,virovitica i jos jedno mjesto,ne mogu da se sjetim imena,i negdje 9 mjesec mislim da je bio isao sam sa jednim iz cakovca na more,odnosno rijeka,pa crkvenica i novi vinodolski
 
ma jedva sam i sebi nasao,tesko je naci nekog da ima papire i da je prijepis uredan. evo sada ce 3 godine kako je kod mene,za mjesec dana na tehnicki,bice zanimljivo opet ici na tehnicki jer je 25km udaljen od mene :mrgreen:
 
par slicica od ovog lijeta i putovanja (y)
 
jos malo :wink:
 
:mrgreen:
 
hvala (y) mogu reci da je pratioc bio vjeran,iako moja masina ide 50kmh on je stalno bio iza mene iako ima skoro duplo jacu masinu :mrgreen: a droge mozda malo od dvotaktola,to ti onako udje i krv i nekako ne izlazi,po meni najjaca droga :mrgreen: polako idu pripreme za 4 mjesec i opet da se ide za SLO. plan je farbanje apenca ili plastificiranje,jer je to kao jeftinije a drzi bolje nego obicna boja,ima li tu istine :misli: ide prednja viljuska od e90 kao prednja i zadnja felga od e90,a i rezervoar e90. trenutno se pravi prednje kao staklo od pleksiglasa,ipak treba nesto da stiti od hladnoce. ukratko to je to,kako budem sta radio,tako postavim slicice. radovi idu polako i svaki mjesec po nesto kupim,jer financije su slabe,prokleta drzava neradnicima da samo 1000kn socijale :mrgreen:
 
istina ima i dobra strana kada si neradnik,cijeli dan provedes u garazi smisljajuci nove nacine sta serafati na motoru :mrgreen:
 
(y)

Dečko, svaka čast!
Mi smo 82. planirali isto sa Tomosima, i frendu 14-tica zaribala par dana prije mora :(
Uglavnom ljubav za 2 kotača, kao zaraza, ostala mi cijeli život  (y) Tako da znaš šta te očekuje  :D