Aprilia Leonardo 150

exfreerider

Well-known member
Zanimaju me vaša iskustva i mišljenja o navedenom skutu

koliko ide,troši...

raspišite se (y)
 
jel ti to mozda razmisljas o kupnji,vidim da si i u teh pitanjima pitao za njega :wink:
 
a nudi mi se dobra komba pa sam na iglama :lipotan:

zipač je zakon uopće financijski ne osjetim da ga vozim ali samo da je mrvicu brži da ide 80 nebi ga mijenjao :skuter:

kod leonarda mi je veliki plus što je 4t i LC jedino što nije neki trkač i uopće nema ni u ponudi neki kit za njega :palacdolje:

i troši ziher duplo više od zipa (2.3l/100km :jesus:)
 
jer uzimam auto :jesus:

a zipa sam uzeo da ne hodam dok mi stari sredi auto :wink:

a na aute sam alergičan :LOL: pa moram imati i nešto na 2 kotača sa strane (y)
 
exfreerider said:
a nudi mi se dobra komba pa sam na iglama :lipotan:

zipač je zakon uopće financijski ne osjetim da ga vozim ali samo da je mrvicu brži da ide 80 nebi ga mijenjao :skuter:

kod leonarda mi je veliki plus što je 4t i LC jedino što nije neki trkač i uopće nema ni u ponudi neki kit za njega :palacdolje:

i troši ziher duplo više od zipa (2.3l/100km :jesus:)

kako nema polini i malossi 177ccm
 
exfreerider said:
a nudi mi se dobra komba pa sam na iglama :lipotan:

zipač je zakon uopće financijski ne osjetim da ga vozim ali samo da je mrvicu brži da ide 80 nebi ga mijenjao :skuter:

kod leonarda mi je veliki plus što je 4t i LC jedino što nije neki trkač i uopće nema ni u ponudi neki kit za njega :palacdolje:

i troši ziher duplo više od zipa (2.3l/100km :jesus:)
oćeš da ti prodam mog zipa :mrgreen: :LOL:
 
evo super ima kit,nisam bas upoznat sa tim jer malo tko vozi leonarda :wink:
 
los skuter..crkavaju im zatezaci faznog lanca...i radilice..kao i regleri...Slabo ide...Neka bezvezna rotax masina Rade nemoj...Pre delikatan je....Kao i svaka aprilija... :LOL:
 
bmw m 5 said:
los skuter..crkavaju im zatezaci faznog lanca...i radilice..kao i regleri...Slabo ide...Neka bezvezna rotax masina Rade nemoj...Pre delikatan je....Kao i svaka aprilija... :LOL:

A baš si me usrečio :LOL:

šta se dogodi kad rikne taj zatezač,jel to tvornička greška ili ovisno o stilu vožnje

šta sa radilicom ležajevi ili :misli:

dobro si me sad zamislio :(

ps maloprije uzeo skut na malo duuuži test drive i nisam daleko došao i ostao bez gasa vjerovatno sajla :cigle:
 
načelno, to je bio skuter zamišljen kao sportaš među touring skuterima
dosta mjesta ispod sica i udoban sic
 
exfreerider said:
A baš si me usrečio :LOL:

šta se dogodi kad rikne taj zatezač,jel to tvornička greška ili ovisno o stilu vožnje

šta sa radilicom ležajevi ili :misli:

dobro si me sad zamislio :(

ps maloprije uzeo skut na malo duuuži test drive i nisam daleko došao i ostao bez gasa vjerovatno sajla :cigle:
kad rikne zatezac...pocme mlatiti fazni lanac...i naravno motor drobi kao drobilica...radilica...klipnjaca zna crknuti donji lezaj...i pocme lupati......Takav je sistem...neci cudni zatezac...radi na ulje....Promijenio sam ih krdo...A i faznih lanaca...bogami... :mrgreen:
 
bmw m 5 said:
los skuter..crkavaju im zatezaci faznog lanca...i radilice..kao i regleri...Slabo ide...Neka bezvezna rotax masina Rade nemoj...Pre delikatan je....Kao i svaka aprilija... :LOL:

Moje iskustvo ne govori tako.. Imao sam ga prije kawe, presao je nekih 20 000 i nikad nije ima nekih kvarova, samo redoviti servisi.. Trosio je jako malo, solidno vuce, a po satu maksimalna je uvijek mogla do 130...
 
Nego, exfreerider, reci ti meni ko ti nudi taj skuter? Buduci je moj u zg ukraden pa da ne bi bilo nismo znali  8)