Aprilia leonardo 150

Lucijano

Member
Pozdrav,
Moze par savjeta sta bi treba gledat kada ga budem isa uzimat, gospodin je reka da je kupljen od prvog vlasnika, i da je kod njega 6 godina. Zamjenjen je regler i stator, veliki servis, tapeciran sic, promjenjeno ulje u vilicama i brtve. Gospodin je malo stariji i govori da mu vec druze vrijeme stoji u garazi i da ga provoza 300-500 km godisnje.
Planiran ga ic uzet za 3 dana.
Budget mi je do 1000 eura za ovako neki gradski skuter.
 
Nemoj, te rotax masine u skuterima se nisu dobro pokazale, problemi sa lancem, tesko dostupni djelovi...trazi nesto piaggio...kakav runner, beverly, skiper
 
  • Like
Reactions: Lucijano
divno...mijenjao regler,koji ne krepava,stator...hm......ako je mijenjao namotaje koji su u poklopcu jer Leo ima kontra,magnet na raidilici a namotaji na deklu...znaci da mu je raidilica van balansa a to znaci da mu je piksna,klizni lezaj,donjeg provrta klipnjace se pojela. da se popravit...popravak kosta 200 eura.
Leo je super motor za vozit ali ta masina ima mane,i ne nije mu lanac bregaste mana,to su bajke...ja ga imam....mane su mu izuzetno skupi dijelovi i nedostupni dijelovi.nekih dijelova ni nema za kupiti jer su unikatni za njega a ne proizvode se. najbolja opcija je kupit Lea,metnut 240cc masinu i struju i bog zivio