Aprilia Mana

Dene

Well-known member
Ako tko zna neka napiše nešto o tom modelu.
Dal se kvari,koje su mu mane,kako se vozi...
 
Samo ti ime kaže, mana....


Poslano sa Crkvenog Zvonika
 
Dene said:
Šta nitko nezna ništa o Mani ?
pa napiso sam ti,imo frend,vozio,kanta,kanta,kanturina plus talijanski poluproizvod
 
črnomerec said:
pa napiso sam ti,imo frend,vozio,kanta,kanta,kanturina plus talijanski poluproizvod
Sad sam tek pogledao tamo,hvala na odgovoru. Tražim nekog nakeda ali cijene su im boli glava pa mi gluposti padaju na pamet  :mrgreen:
Morat ću nešto novo kupiti
 
Dene said:
Sad sam tek pogledao tamo,hvala na odgovoru. Tražim nekog nakeda ali cijene su im boli glava pa mi gluposti padaju na pamet  :mrgreen:
Morat ću nešto novo kupiti
cbf n,ja sa njim 90000 napravio,pogotovo ako si pocetnik ,idealno,a nikakvi novci
 
Zapru said:
znanje u stilu: "od frenda frend..."  :LOL: :LOL:
dobro kako da ga nazovem?ako kazem igor,nebu nista jasno,a ti nisi objektivan,jer vozoš talijanske poluproizvode,ili ti ga krame :mrgreen:
 
črnomerec said:
cbf n,ja sa njim 90000 napravio,pogotovo ako si pocetnik ,idealno,a nikakvi novci
Nisam početnik a to mi preslabo,gledam z900 ili u najgorem slučaju gsx-s 750 ali volio bi nešto jače. Cijene su takve da mi se ništa ne kupuje polovno a ova mana je prema ostalima super cijene pa mislio kupiti privremeno dok cijene ne dođu na neku normalu ali kao što sam rekao idem po novog. Još ću malo pričekati da vidim dal će šta uletiti ako ne nadam se nekoj akciji od japanaca oko Božica  :mrgreen:
 
možda ti zapru ponudi svoj,to nemre bit skupo,a on je picajzlav,dakle mora biti tip top kooliko poluproizvod može bit  :mrgreen:
 
črnomerec said:
dobro kako da ga nazovem?ako kazem igor,nebu nista jasno,a ti nisi objektivan,jer vozoš talijanske poluproizvode,ili ti ga krame :mrgreen:
po tebi onda nitko nije objektivan tko daje misljenje o motoru koji je osobno imao i vozio vec su objektivni oni koji su slusali frendove  :LOL: :mrgreen:

Mana je izmisljen MOTOR za udobnu voznju, duge i kratke relacije, otvorena cesta i grad, voznja bez brige i pameti.
tko ima jajca .. moze i po stazi  :mrgreen:

1933882_101164449905831_260797_n.jpg
 
Dene said:
Nisam početnik a to mi preslabo,gledam z900 ili u najgorem slučaju gsx-s 750 ali volio bi nešto jače. Cijene su takve da mi se ništa ne kupuje polovno a ova mana je prema ostalima super cijene pa mislio kupiti privremeno dok cijene ne dođu na neku normalu ali kao što sam rekao idem po novog. Još ću malo pričekati da vidim dal će šta uletiti ako ne nadam se nekoj akciji od japanaca oko Božica  :mrgreen:

Test na 50 000 kilometara

Eto ova se nije bas proslavila ali rikavali su i dijamanti japanske i njemacke moto industrije pa onda svi mudro sute

Provozaj i promisli a mozes uvik kontaktirat Sipa pa ces dobit koji pametan savijet za razliku od virtualnih strucnjaka
 
črnomerec said:
Napravio sam sa tom manom barem sto km
ja 30tkm, sto vise, moja je bila1. u rvata...  :wink: :mrgreen: nakon mene buraz jos 15tkm a poslije njega novi vl. od 2010 .... eno, vozi se svaki dan 11 mjeseci godisnje. mislim da sad ima i preko 100tkm
 
Dene said:
Nisam početnik a to mi preslabo,gledam z900 ili u najgorem slučaju gsx-s 750 ali volio bi nešto jače. Cijene su takve da mi se ništa ne kupuje polovno a ova mana je prema ostalima super cijene pa mislio kupiti privremeno dok cijene ne dođu na neku normalu ali kao što sam rekao idem po novog. Još ću malo pričekati da vidim dal će šta uletiti ako ne nadam se nekoj akciji od japanaca oko Božica  :mrgreen:
tuono v2 (y)
uletjet će sigurno koji po akcijskoj cijeni preko zime, samo treba brzo reagirati (y)
 
Ja sam imao Manu, odličan motor, dječački san, kupio ga novog (zaostali lager u Ami Tradeu) po vjerojatno nabavnoj, nikakvih problema, jedno ljeto po najvećim vrućinama znam da sam išao na Sljeme, te kad sam krenuo dolje i koristio stražnju kočnicu uhvatila i nije pustila, no to su na servisu pod garancijom riješili.

Jedino što se dogodilo, a da sam mijenjao pod garancijom je magljenje urice, no to sam vjerojatno sam kriv, pošto sam prao miniwashem motor, te zalijevao uricu. To se čak nije trebalo ni mijenjati pošto je najveće magljenje bilo u 10mj, ali mi vrag nije dao mira da se strpim do idućeg proljeća/ljeta.

Napravio sam nekih 12-13kkm i prodao ga frendu (on se odmah predbilježio kad sam ga kupio).

Jako udoban, non-stop sam koristio tiptronic mjenjač prilikom usporavanja i simulirao spuštanje u nižu brzinu.

Nažalost ga frend ne vozi baš, ali do sad se nije nešto žalio

https://www.youtube.com/playlist?list=PL3liNC-v3Z1ChqoAhVw5LGuiO9AnMBLnA
 
Za magljenje urice nije kriv mini Wash...to je jednostavno boljka Piaggiop grupacije...i na Pegasu i na Brevi...