Aprilia Pegaso Leo Vince a test

m1sh

Member
Pozdrav,
Na tehničkom me ne puštaju jer nemam a test na auspuhu, a test ne prolazim jer mi je na pločici pripisano 82db na 3000 okretaja, dok proizvodi stvarnih 90. Serijske auspuhe nemam, na ovom vozim deset god. Imate prijedlog za kakvo riješenje samo za a test?
 
auspuh sa e oznakom ili original.. nazalost..
 
Pozdrav,
Na tehničkom me ne puštaju jer nemam a test na auspuhu, a test ne prolazim jer mi je na pločici pripisano 82db na 3000 okretaja, dok proizvodi stvarnih 90. Serijske auspuhe nemam, na ovom vozim deset god. Imate prijedlog za kakvo riješenje samo za a test?

Ako nemaš e oznaku na auspuhu, ništa od atesta.
 
A kako si zadnjih 10 godina registrirao?

Jesu auspusi za pegaso i imaju e broj? Ako samo zbog buke ne prolaze onda je vuna izgorila...stavit novu i gas
 
A kako si zadnjih 10 godina registrirao?

Jesu auspusi za pegaso i imaju e broj? Ako samo zbog buke ne prolaze onda je vuna izgorila...stavit novu i gas
Registrirano u 4 različita grada, nikad nitko ništa komentirao, čak sam jednom informativno se raspitao onako iz znatizelje ako mi mogu mjerit db, izmjerili i bok. Auspusi jesu za Pegasa, imaju neke brojeve (koji se podudaraju na papirima i auspuhu, iskreno nikad nisam ni gledao to) i homologirano je, čiko na tehnickom je isto rekao da je moguce mozda samo vunu promijeniti, mada nisam u to informiran i nemam filing da je išta glasniji kroz godine, ali moguce da je to to, idem se odmah raspitat, hvala.
 
Možda malo glupo pitanje, jel imaš db killere instalirane ili su topovi otvoreni? Ako nisu, možda bi oni bili elegantnije riješenje od mijenjanja vune?
 
Možda malo glupo pitanje, jel imaš db killere instalirane ili su topovi otvoreni? Ako nisu, možda bi oni bili elegantnije riješenje od mijenjanja vune?
:mrgreen::mrgreen::mrgreen:bojim se da nebi bilo 3 decibela preko bez db killera. Hvala zbog brige al želim ostat dobar sa susjedima.
 
  • Like
Reactions: Kiki_Rotten