aprilia pegaso650 ie

nikoknez

New member
Molim par savjeta za kupnju navedenog, motor je 2003 tamno sivo crni, 16tkm. prvi vl., nemam iskustva sa tim modelom pa vas molim za savjet! :misli:
 
nikoknez said:
Molim par savjeta za kupnju navedenog, motor je 2003 tamno sivo crni, 16tkm. prvi vl., nemam iskustva sa tim modelom pa vas molim za savjet! :misli:
koliko para i dali postoji alternativa?
Nemam osobnih iskustava, no koliko ljudi pišu po forumu pegaso je ok, no i.e model i nije bio baš najbolje rješenje (baš zbog ovog i.e). S druge strane, ljudi se voze, obilaze svijet, udobnost je dobra, lijepo ti čudo ide..16000 km je malo i to je skoro ko novo što se tiče mašine. Pogledaj kako je izvana uščuvan, da li je padano....daj više informacija.
 
nikoknez said:
Molim par savjeta za kupnju navedenog, motor je 2003 tamno sivo crni, 16tkm. prvi vl., nemam iskustva sa tim modelom pa vas molim za savjet! :misli:
šta se samog agregata tiče on je 100%pouzdan ,a prvi modeli sa ubrizgavanjem su imali nekakav problem sa elektronikom ,ali kasnije je to ispravljeno,a sa pegasom su ljudi išli na Caponord u Norvešku bez problema,a sad jedino koliko para ,a ovo drugo je OK.
 
Vozim Pegića 650 Ie 2003 i prešao sam 18 000 km i do sad nisam imao nekih problema . Nove gume, lanac i akumulator su moja ulaganja do sada. Mašina je sasvim ok. ukliko nisi zahtjevan,  vožnja ,na njoj je ugodna i nije pijanac prosjek 5 l . Kupuj ako si siguran da je tip ok tj, da nije ludovao i pucao sa njom jer onda ti je dobio dihtung na glavi i uskoro budeš morao posegnuti za nekom lovom da to riješiš, ostalo je na tom mot. sve 5.
 
Evo samo za orijentaciju, ja sam kupio Pegasa 650 ie, god. 2004, isto sivo crni, tada je imao 6500 km i izgledao je kao nov. Ja sam ga platio 29000 kn. Za sad vrlo zadovoljan motorom, mozes bilo gdje s njim i gust ga je vozit.