Aprilia RS 125-PROBLEM

ROSSI

New member
Prije dva tjedna mi je bilo nest sa getribom na motoru,pa su to navodno popravili i tocno taj isti kvar mi se je dogodio danas.Serviser sad krivi mene i tvrdi da sam prerastao motor.Da li je to moguce?? :evil: :evil:
 
Nije tocno u pitanju getriba nego korpa.Vec mi se je dvaputa navodno otkopcala a zasto???Inace imam 75kg visoki sam 1.80. :evil:
 
ROSSI said:
Nije tocno u pitanju getriba nego korpa.Vec mi se je dvaputa navodno otkopcala a zasto???Inace imam 75kg visoki sam 1.80. :evil:
znaci nesto ko ja...
neznam kako ti je to zategnuo korpu ako se ona opet raspustila...
tj. nevidim kako bi ti mogo bit kriv za nesto takvo
 
Serviser te zajebava!!!
 
ma nema ti to veze jel si ti prerastao ili ne, ja imam 82 kg i vozim apriliu Futuru 50 bez jebe. A aprilia ti je aprilia, ona je takva, dok ide , ide ko sam vrag, kad stane stane. meni je isto bio ispo neki ležaj na getribi, pa mi je izgorila bobina i namotaji, uvijek ti na njoj tu i tamo nešt sere. Ja ti to sve rješava, u letu. Kad bi stalno trčo oko servisera nikad se nebi vozio. 8)
 
Ako si mislio samo sjedit i vozit izabrao si pogrešan motor. No meni nije ništ bilo na motoru kad je ispo ležaj na getribi, nego je samo užasno rondao ko ruljača za kokuruze. Aprilia ti nema velike kvarove, ali uvijek ima neke sitne koji zadaju probleme. Ova moja ide 100 km/h bez jebe, ide najbolje u klasi, ali ponekad zajebava.
 
Problem je u tome da mi motor nije htio ici preko 70 zato sam ga morao ici tamo da mi ga popraviju,ali sad cu si zamjeniti servisera i to 100%.Jer se tipu zivo za sve j...
 
Probaj u Velikoj Gorici u Moto Musilu, doduše nisam išo nikad kod njega na servis jer sve uglavnom doma rješavam, ali sam naručivo djelove i čini mi se ko pošten čovjek nije me dosad zajebo, čini mi se da zna šarafat motore. 8)