Aprilia RS 125 problemi

...meni kad se ugrije uvik stoji na tri crtice, vozija pomalo il brzo!
 
tsolina said:
i tako sam bil ponovo 01.08. na redovnom servisu 5tkm, a i stara prica je opet tu!!

velim serviseru za probleme, motor se tesko salta, temp. se u voznji spusta + redovni servis, a on meni dodi popodne bit ce gotovo!!
gledanje kako servisira moju pilu ne dolazi u obzir...

dolazim po stroj popodne i prica serviser, napravljeno ti je ovo, napravljeno ono, salta se ko putar, temp je stabilna, malo ispod normalne, ali to je ok...
i krenem ja iz servisa, a getriba i dalje tvrda i lupa :misli: za temp cak i usklicnik svijetli :shock: i najgore, mjenjac ispada iz brzina :shock: :shock: :shock:

odi serviseru i razbij mu njusku  :x
 
a da proba prvo tu termokopiju zamijenit nije neka stavka a ne mora se niti nista previse srafit  :misli:
 
ante125 said:
p.s. Radin u servisu!  8)

I sad si ti ka faca,aj bok... :B: :jesus:
Krasan je servis,aj baci reklamu... :tomato:
Neka moj prijatelj the_ilusionist napiše koju rič...on je kupia novi motor u njih....
 
Tiho said:
I sad si ti ka faca,aj bok... :B: :jesus:
Krasan je servis,aj baci reklamu... :tomato:
Neka moj prijatelj the_ilusionist napiše koju rič...on je kupia novi motor u njih....


...ti tamo ne kaki!!!  :jesus:
..ma covice servis je za pet!  8)  :LOL:
..prijatelj ti je kupia motor, i sta je napravija od njega? pih!  :jesus:


nego da te pitan, jel znas ima li ko kiler za rs-a??  :misli:
 
ante125 said:
..prijatelj ti je kupia motor, i sta je napravija od njega? pih!  :jesus:
nego da te pitan, jel znas ima li ko kiler za rs-a??  :misli:
Napravia je preradu,to se tako zove.... :jesus:
Fališ se kako radiš u Aprilijinom servisu...a pitaš mene za kiler...
 
sta san ja napravija?? ka sta je Tiho reka preradu, a sta si ti napravija??? malo gulija plastike po podu...
momak neznas cijenit tudi rad....  motor je sad vozniji nego prije puno... i jos nije ni do pola gotov sta se izgleda tice... kad bude sve gotovo
onda mi se javi... :jesus:
 
the_ilusionist said:
sta san ja napravija?? ka sta je Tiho reka preradu, a sta si ti napravija??? malo gulija plastike po podu...
momak neznas cijenit tudi rad....  motor je sad vozniji nego prije puno... i jos nije ni do pola gotov sta se izgleda tice... kad bude sve gotovo
onda mi se javi... :jesus:

...ajde, ajde ne seri! je se malo sprdan a ti tako, dobro necu vise ako te to toliko pogada!!  :wink:
...i koje reka da neznan cijenit tudi rad??  :misli: ako mislis da ne cijenin tvoj ili bilo cije rad, varas se! jbg
..e i sta kad san ja gulija plastike, nevidin nikakvu poantu al dobro!  :neznam:

...nego stvarno mi triba kiler, po mogucnosti polovni da ne dajen puste pare za novi!!! 
 
ante125 said:
...meni kad se ugrije uvik stoji na tri crtice, vozija pomalo il brzo!

to bi i ja volio.. tako je bilo na pocetku, ali vise ne osim ako ga drzim iznad 9 onda mi se temp stabilizira i stoji na 3 crtice...
servis je moto01, a prije je bio skutermoto koji je bio jednako los....
 
the_ilusionist said:
nemoj se sprdat priko poruka jer to ne zvuci tako... (y)
Za kiler neznan,trazin i ja sebi, tribat ce mi brzo...

..pa jel znas koga ode u nas sta sverca djelovima za 125cc??  :misli:
 
ja sam danas vozio jednu novu RS125. mjenjac tvrd u 3 pm, kocnice i nakon 2800 km u super stanju (na onoj koju sam vozio po stazi su nakon isto tolko km bile plocice za bacit u smece jer uopce nije kocio motor). Inace, kad je akumulator skroz prazan zanimljivo je gledat kako urice divljaju. motor smo upalili na kleme i kao u voznji ce se napunit. okretomjer stane na 5, pa se pomakne na 8. uglavnom, stalno ide gore dole, a o brzinomjeru da ne pricam kako vrti od nule do 150 :mrgreen:. akumulator je sad na punjacu, valjda ce se do sutra oporavit.

btw. kolko vam je najvise po brzinomjeru pokazao novi RS? meni 172 :D
 
Shokrefumi said:
ja sam danas vozio jednu novu RS125. mjenjac tvrd u 3 pm, kocnice i nakon 2800 km u super stanju (na onoj koju sam vozio po stazi su nakon isto tolko km bile plocice za bacit u smece jer uopce nije kocio motor). Inace, kad je akumulator skroz prazan zanimljivo je gledat kako urice divljaju. motor smo upalili na kleme i kao u voznji ce se napunit. okretomjer stane na 5, pa se pomakne na 8. uglavnom, stalno ide gore dole, a o brzinomjeru da ne pricam kako vrti od nule do 150 :mrgreen:. akumulator je sad na punjacu, valjda ce se do sutra oporavit.

btw. kolko vam je najvise po brzinomjeru pokazao novi RS? meni 172 :D

162, imam neku rupu izmedu pune 5. i 6. tak kad ga bacim u 6. na 153kmh, najcesce mi brzina pada i stane na 144, isto tak ako ga dizem u sestoj dode do 144 i tu stane...
na koliko o/min si imal 172??
 
163km/h!! al smece mi je to sta nece u brzini da zavrti priko 11000 +-!!!  :palacdolje:


..to bi predpostavljan tribalo skinit blokadu na auspuhu!! mislim!?
 
taj kojeg sam natjerao 172 je bio skorz original, cak nije bila ni precvikana eko blokada.
a evo ovaj kojeg sam danas imao nece preko 10 500. trebalo bi nastelat ispusni ventil. btw. na ovome kojeg sam danas vozio isto divlja temperatura, ide gore dolje non stop. ocito nesto ne stima s uricama ili s onim davacem temperature.
 
Shokrefumi said:
taj kojeg sam natjerao 172 je bio skorz original, cak nije bila ni precvikana eko blokada.
a evo ovaj kojeg sam danas imao nece preko 10 500. trebalo bi nastelat ispusni ventil. btw. na ovome kojeg sam danas vozio isto divlja temperatura, ide gore dolje non stop. ocito nesto ne stima s uricama ili s onim davacem temperature.


de mi objasni kako se precvika ta eko blokada!!!!

i kako da si nastelam ispusni ventil...

ja sam svojega vozio jos prije kad sam imao nekih 5000km najvise 172 al na maloj nizbrdici.. ovako mi imace ide 158-162... kako kada... zavisi od goriva!!!!

malo malo pa mi se sada nesto odstima, sada me jako kvacilo prca, neznam koji mu je... propisao mi zadnji amortier, i tako, pun klinac sitnica!!!