Aprilia RS 125

TomoRi

Member
Evo da predstavim svoj motor.. Cijena je bila u skladu sa stanjem. Ima dosta posla, plastike su više manje gotove, mašina je sređena da izdrži minimalno jednu sezonu. Fali dosta sitnih dijelova i sitnica kao npr nosači plastika, retrovizori, satovi, odmarači za noge, itd..

Ovakav je došao


Došla prva runda dijelova


Stigao novi potisni trokut


Rave ventil


Poliranje fara zbog ogrebotina


Plastike, još malo pa farbanje, 90% je gotovo


Na mašini su novi lanac i lančanici, kvačilo, potisna ploča kvačila, klip, komplet brtve. Trenutno mi je najbitnije kupiti zadnja klješta da mogu skompletirati kočnice, oba odmarača nogu jer su krivi od padanja i varenja, vizir, satove i nosač satova i još dosta toga. Gume također nove ali tek kad ostatak bude riješen. Tokom sljedećeg tjedna bi trebao ići u italiju po navedene dijelove. Zaboravio sam napisati da motor ima 21 godinu.

Btw ako netko zna neki auto otpad gdje bi mogao naći rs-ova neka slobodno napiše.

Ako sam promašio podforum neka moderatori premjeste. Hvala, pozz
 
Lijepo je vidjeti da ju sređuješ. :)

Javi se članu koki_3, on ima hrpu dijelova za RS. A član mrgud- je imao vizir za taj model.

Hočeš li raditi Chersterfield boje ili nešto custom?
 
Hvala. Od kokia sam već uzimao dijelove a za vizir moram vidjeti. Idem u pon u italiju pa ću probati sve naći tamo da se nemoram zajebavati s poštom.

Za boju sam odlučio da ide u ovu kombinaciju, eventualno bez chesterfield naljepnice.
 
bio sam u italiji ali nisam našao ni šarafa od rs-a kamo li nečeg drugog  :misli: Obišao sam 6-7 otpada.
 
Lagano se nastavlja



I fali mi ozračnik da složim zadnja klješta, kupljena nova klješta i pumpica
 
Evo malo novosti

Kupljen sat


Kupljeni žmigavci


Pospajan sat na r123 instalaciju


I sada trenutno se bavim repariranjem vilica, sve rastavljeno očišćeno i spremno za ugradnju novih semeringa i ulja
 
Vilice gotove i stavljene na motor, zadovoljan sam tvrdoćom za sada, vidjeti ćemo kako će se ponašati u vožnji.