Aprilia RS 250

Jel neko zna koliko konja ima, koja mu je max. brzina, prednosti i nedostatke.
Tražija san na internetu, ali na svakoj stranici piše nešto drugčije.
Na jednoj stranici piše da ima 55 KS, a na drugoj 96 KS.

Naša san dosta stvari od prednosti, ali ako neko zna iz prve ruke bilo bi dobro. Nedostatke nisan naša, zato šta san tražija samo po stranicama od aprilie i onima koje drže fanatici za aprilie.
 
kad ih svi uzimali za aprilia cup onda je imala 75 konja =) ali pošto se motori morali plombirat (ioako neke ni to nije spriječilo) jer je to bila utrka serijskih bili su na valjcima i zakjučenao je da je to sve oko 50 konja...

sa recimo jolly moto spuhovima i nekim sitnim modifikacija na serijskim djelovima može imati 70+ konja--- eto...

makar i sa tih 50 misliš da će ti mozak izletit van kada okine preko 8 k okretaja ....tek se onda on zavrti kak treba :twisted:
 
serijski rs 250 (bez blokada) ti ima ravno 72 konja na radilici
sa blokadama (znaci istekan ispusni ventil) ima 55 konja na radilici
ovaj podatak od 96 konja ti se odnosi na model rsw 250 koji je trkaci (znaci ono sto vidimo u klasi 250 gp)
max brzina, realna naravno je oko 210 km/h, a zna pokazat do 230 :wink:
nadam se da sam pomogo! :)
 
e da, firma jolly moto navodi povecanje snage od 8 ks ako se stavi njihov spuh i ako se karb ispravno jetta... :wink:
 
zxr said:
s vecim diznama i komplet auspuhom motor ide osjetno bolje
imaju na netu neke upute kak nafrkat tog rs-a... prevodio ja kolegi winderu... nesto sa (kolko sam ja uspio razumjet brouken ingliš) umetanjem kosuljica cilindra od yamahe tzr 250 trkace... :)
 
KtmDuke said:
ima li di kakav link za taj kit od 316 ccm, ja govorio frendu a on neviruje :?:

zašto ne bi bjervao?* kaj je moron? pa kolkoja toga imam doma zta skutere =)

a i ovoje 2t mašina..bio bi zločin kada ne bi bilo...


www.apriliaforum.com tam ima dost čuda za rs-a