Aprilia rs125 2-takna

Vizualni pregled rogova aka lopata😆
 
Trebal bi samo skinuti jedinicu ispred cijene u kunama da bi se uopće počeli pogađati oko cijene. Prošle godine uzel CBR125 s 32000 na satu u ok stanju za 5500 kuna, istina 2006-ta ali je žena odradila s njom više km lani nego neki "bikeri" s pravim mašinama bez ikakvog problema, ni žarulju nije trebalo promijeniti.
 
Trebal bi samo skinuti jedinicu ispred cijene u kunama da bi se uopće počeli pogađati oko cijene. Prošle godine uzel CBR125 s 32000 na satu u ok stanju za 5500 kuna, istina 2006-ta ali je žena odradila s njom više km lani nego neki "bikeri" s pravim mašinama bez ikakvog problema, ni žarulju nije trebalo promijeniti.

iskustvo na 125cc je u ovoj cijeni 🤣
 
Ti 125 su rikavali i dok su bili novi. Ustvari možda nebi bili da se nije po njima prčkalo. Slična priča je s Tomosom. U srednjoj je frend imao Hondu NS 125 u full original stanju i uvijek je išla bez problema. Drugi koji su prčkali, frizirali itd. uvijek su imali problema. I s tomosom ista priča. Mi koji smo prčkali više smo šarafili nego šta smo vozili. Frend je bio kupio novog APN 6 i vozio se 5-6 godina bez problema (ali pustio je sve original).
 
  • Like
Reactions: amante
2t nije neki problem ako znas sta radis i ne krpis djelove.
 
Znam da je off topic sad ali, evo jedno pitanje za vas iskusne i starije vozače. Ja sebe vidim u sportskim motorima znaci r motori, i želim uzet ovu r125 da uhvatim mota i sve. Sad se meni doma malo brine i mislu da to nije pametno. A sad mi vi recite jel mi bolje prvo naučit na sportivi od 125 pa prelazit na jače ili odma sa 20 sjest na npr. 600cc sportivu.
 
Znam da je off topic sad ali, evo jedno pitanje za vas iskusne i starije vozače. Ja sebe vidim u sportskim motorima znaci r motori, i želim uzet ovu r125 da uhvatim mota i sve. Sad se meni doma malo brine i mislu da to nije pametno. A sad mi vi recite jel mi bolje prvo naučit na sportivi od 125 pa prelazit na jače ili odma sa 20 sjest na npr. 600cc sportivu.

Ja mislim da ti nas zajebajes. 🤣

Ako mislis ozbiljno onda motor nije za tebe 🙈🤣
 
CBR125R je sportska koliko i Tomos BT50, dodatna mana je da dok je BT50 bil aktuelan je cesta bila puna fićeka i peglica, pa si si tu i tam mogel priuštiti da nekog i pređeš na cesti. Te 125-ce nisu sportski motori nego motori za početnike da naučiš šaltati, kočiti, upravljati a da se ne ubiješ (pre)mlad. Ništa osim zdrave pameti i zakona te ne sprječava da i s 15-16 godina sjedneš na 600ccm ili litru i opališ po gasu, sad koliko bude dugo ta vožnja trajala ovisi o puno faktora, najveći je faktor sreća da se rasuješ na ravno i mekano i da si niš ne napraviš, ali za to faktor sreće mora biti poveći. Ispada da pametujem, ali kad zvekneš negdje tvrdo nisi na mobu ili kompu u igrici pa da samo stisneš "Race again" :mrgreen:.
 
  • Like
Reactions: Cakic and stipe_zxr
Znam da je off topic sad ali, evo jedno pitanje za vas iskusne i starije vozače. Ja sebe vidim u sportskim motorima znaci r motori, i želim uzet ovu r125 da uhvatim mota i sve. Sad se meni doma malo brine i mislu da to nije pametno. A sad mi vi recite jel mi bolje prvo naučit na sportivi od 125 pa prelazit na jače ili odma sa 20 sjest na npr. 600cc sportivu.
Odma tisuca s 200 ks , sve drugo ti je ispred birtije slabo 👍
 
Ja mislim da ti nas zajebajes. 🤣

Ako mislis ozbiljno onda motor nije za tebe 🙈🤣
Hahahahaha ma znan ja odgovor, ovo mi je za mater. Velika bajkerica misli da je ovaj motor prejak za mene, i da ja to ne znam vozit. Ali ja ko dobar sin pokušavan objasni da ću se prije ubit sa xt-a koji ima mekan zadnji kraj i proskliže u svakon zavoju kad se zadrma malo guzica, ah da ne zaboravin kočnice koje nisu baš briljantne. I sad kako ti njoj objasnit to da je bolje uzet r125 koji ima bolje dijelove i koji je će bolje ulazit u zavoje, a onda objasnit da je bolje postepeno dizat kubikažu, pa sam odlučio pitat na forum da vidi odgovore ljudi koji su prošli to razdoblje. Momci fala, sutra ćemo vidi šta će bit. Ona odugovlači tu kupnju, ali doće r u moje ruke. Posalo mi je čovjek snimke od one sa prvog linka, mašina je top tako da tu uzimam jer ona druga je prodana.
 
Daj polozi a2 i za te novce kupi pravi motor ili se kotrljaj na tom xt-u... sta ces davat te novce za motor koji ima par konja vise
 
  • Like
Reactions: +marek+
Ja bih možda mijenjao svog CBR-a za tvoj XT, ali ne znam bih li te nosio na duši ?!