Aprilia rs125 2-takna

a i ti zp,pises gluposti nezna studentica koliko motor ima kubika,ali ona kada sjedne na njega,ona ga osjeti jel ga ima ili ga nema,u prijevodu cakicu kada sjedne na tu 125-icu,nes jebat.🤣
Imam mali motorić i studiram pa poznam hrpu studenata,koliko sam primjetio malo tko uopće od ljudi prepozna koji motor je koji,a kamo da znaju kubikažu (jedan frend je vidio Hondu Shadow 600 parkiranu blizu faksa i mislio da je to moja Aprilia).A i da se idu provozat,90% ljudi misle da idu 150 čim na dva kotača idu brže nego na biciklu.
 
Imam mali motorić i studiram pa poznam hrpu studenata,koliko sam primjetio malo tko uopće od ljudi prepozna koji motor je koji,a kamo da znaju kubikažu (jedan frend je vidio Hondu Shadow 600 parkiranu blizu faksa i mislio da je to moja Aprilia).A i da se idu provozat,90% ljudi misle da idu 150 čim na dva kotača idu brže nego na biciklu.
E e baš to, ritko koji zna što je 125 a što više, a ženske još i manje.
 
Cuj mad max...a u pm

sta se cudis druga su vrimena ovo je sadasnji u duginim bojama,vidis kako se uvija i zavija a i zenska mu lici na transvestita 🤣
 
  • Haha
Reactions: ODST
sta se cudis druga su vrimena ovo je sadasnji u duginim bojama,vidis kako se uvija i zavija a i zenska mu lici na transvestita 🤣
A takvi danas uspijevaju, šta je tužno. Vidin dosta po instagramu ima onaj gigo isto neki iz splita šta vozi ko luđak i stavlja na insta. I ima onaj badboy šta vozi mt09. Uglavnon što više ljudi dovodiš u opasnost i što si veći luđak to će te više ljudit gledat i bodrit. I naravno više para uz sve to za činit još veća sranja.
 
sta se cudis druga su vrimena ovo je sadasnji u duginim bojama,vidis kako se uvija i zavija a i zenska mu lici na transvestita 🤣
Jbt ja san bija uvjeren da to i je tranny. U stvari, još san.

@Cakic -- za face priznan samo ove šta su sami zaradili za to šta imaju. A, usput, bilo je i nekad likova šta su radili i riskirali i puno više. Ali, nije to za pisat --- moga bi neko ideju dobit.
 
  • Haha
Reactions: Branko-ST and Shepa
Motor pogledan, ostavljena kapara 9 misec po njega. Motor čist ko suza, par ogrebotina sve što aan već zna. Diskovi bez zuba, nove pločice. Motor se vozi fenomenalno nisan puno stiska gas ali dovoljno ipak nisan naučen na položaj sportive. Ali sve u svemu vrh motor, nisan očekiva ovako da će bit dobar stvarno momku svaka čast na održavanju.
 
Motor pogledan, ostavljena kapara 9 misec po njega. Motor čist ko suza, par ogrebotina sve što aan već zna. Diskovi bez zuba, nove pločice. Motor se vozi fenomenalno nisan puno stiska gas ali dovoljno ipak nisan naučen na položaj sportive. Ali sve u svemu vrh motor, nisan očekiva ovako da će bit dobar stvarno momku svaka čast na održavanju.
Odlično. Bitno je da si ti zadovoljan