aprilia rx ili sx 125

snapy44

New member
bok svima, gah nisam znal di da ovu temu stavim, nadam se da sam pogodil :) neg ovak, razmisljam u skoroj buducnosti kupit jedan od gore navedenih motora, i sad... razmisljal sam da kupim rx buduci da obozavam vozit se off road, al isto tak tog motora budem koristil svaki dan, i sigurno budem vise na cesti neg na zemlji, sljunku itd...  zanima me kak to cudo ide po cesti, buduci da ima enduro gume.. stvarno sry na blesavim pitanjima al evo, novi sam u svemu tome pa neznam... fala unaprjed :)
 
uzmi rx-a....bez razmisljanja...radi ovjesa...kocnica....i opcenito izgleda....vozi on i sa enduro gumama po cesti bez problema....to je i namjena tih guma....mjesana voznja...off/on road....a ako zelis po blatu divljati...lako stavis dvije ciste cross gume od mitas-a....za malo para...i evo veselja.... (y)
 
:) to sam si i mislil, jedino kaj me brine, buduci da volim dost brzo ic u zavoje, da cu padat svaki put :) vec s skuterom pal 2 put :)
 
snapy44 said:
:) to sam si i mislil, jedino kaj me brine, buduci da volim dost brzo ic u zavoje, da cu padat svaki put :) vec s skuterom pal 2 put :)
e baš tu i je razlika, to je daleko stabilniji motor nego što je to skuter na onim malim kotačima, ako planiraš uzeti novi motor, prvo polako da ga ne krstiš padom, dok se privikneš samo gass i pretpostavljam da znaš vozit motor s brzinama  (y)
 
a proslo je god dana od kad sam zadnji put vozil motor s brzinama ( u autoskoli yamahu ybr) a brzine opce nisu bed :) sjetim se ja svega, sam dok se sednem na to cudo :)